איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > דבר יו"ר איגוד הכדורעף אביתר דותן

דבר יו"ר איגוד הכדורעף אביתר דותן

קשה לתאר במילים את התחושות בעקבות העצירה הפתאומית בעשייה של כולנו, הרגשה של כביש ללא מוצא. לאחר ההודעה על סיום הליגות הבכירות, ניקח פסק זמן עד יחלוף זעם ונחזור בכוחות מחודשים. שמרו על בריאותכם

תאריך: 16/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דייויד סלברמן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ספורטאיות וספורטאים, אנשי צוות, אוהדים יקרים וחובבי ספורט,

מצאתי לנכון להעביר לכם את תחושותיי האישיות לגבי המצב ההזוי שכולנו נמצאים בו כבני אדם שחיים על כדור הארץ. מגפת הקורנה תפסה אותנו כענף ספורט בהכנות לרגעי השיא: חצאי וגמר גביע המדינה, שעמדו לצאת לדרך עם שישה שידורים ישירים באולם החדש בחדרה, וזאת לאחר דרמות גדולות ועניין רב בשלב הבתים בגביע שביצענו כפיילוט מוצלח, ומשחקי הפלייאוף בליגת העל לנשים וגברים.

קשה לתאר במילים את התחושות בעקבות העצירה הפתאומית בעשייה של כולנו. ההרגשה היא של כביש ללא מוצא. זהו מצב שאף אחד מאתנו לא רגיל אליו ולא התכונן לקראתו. לוקח זמן להכיל את צורת החיים הזמנית שאנו נאלצים לחיות בה, ובמקביל לשמש דוגמא לדור הצעיר שמסביבנו.

כולנו מחליטים החלטות תוך כדי תנועה, בכפוף להנחיות שמגיעות ממשרדי הממשלה השונים, ולפי הרגשתנו האישית והמערכתית, אם במקום העבודה ואם בחיי היום יום בבית. זאת אחריותנו המקומית והגלובלית.

לאחר דיונים ארוכים עם כל חברי הנהלת האיגוד ועם אנשי הצוות השונים, החלטנו להוביל כמה מהלכים בענף על מנת להמעיט בנזק לקבוצות ולספורטאים, תוך כדי התחשבות בגורמים מהרמה האישית ועד הקבוצתית. אנו מחויבים לפעול כך למען בריאותנו ולמען המשך פעילות האיגוד והקבוצות במישור הכלכלי העתידי.

1. סיום עונת המשחקים 2019/ 2020 בליגות העל לנשים ולגברים (לגבי זהות האלופות והיורדות תתקבל החלטה בהמשך)

2. הפסקת משחקי הגביע לעת הזו. בהמשך תתקבל החלטה האם לקיים את משחקי הגביע של עונת 2019/2020 לפני פתיחת העונה הבאה.

משחקי כל הליגות (פרט לליגות העל לנשים וגברים) יעצרו עד להודעה חדשה.

תודה לכל הספורטאיות והספורטאים, צוותי האימון וההנהלה, על ההבנה והסבלנות. ניקח פסק זמן עד יחלוף זעם ונחזור בכוחות מחודשים ועם הרבה אנרגיה לקדם ולמנף את הענף לעבר היעדים שהצבנו לעצמנו.
 
בבקשה שמרו על בריאותכם והקפידו על הוראות ההתנהגות הדרושות.

בכבוד רב,

אביתר דותן, יו"ר איגוד הכדורעף
 
 
תגובות