איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > נועם כץ בפייסבוק: רק כוח עליון גבר עלינו

נועם כץ בפייסבוק: רק כוח עליון גבר עלינו

מאמן הפועל מטה אשר/עכו כתב ברשת החברתית על תחושתיו מסיומה הפתאומי של העונה, בה החזיקה קבוצתו במאזן של 0:19. אמיתי ששון, חוסם האמצע של המעפיל/מנשה/עמק חפר: "שלטנו בליגה לקראת מפגש עם המטה על התארים. בל - השחקן הטוב שנחת בארץ"

תאריך: 16/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דייויד סלברמן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אחרי ההודעה על סיומן של שתי הליגות הבכירות בכדורעף הישראלי, יצאו אנשי הענף למרחב הווירטואלי, לסכם את העונה שעברו. נועם כץ, מאמן הפועל מטה אשר/עכו, שלא הפסידה בעונת 2019/2020, אותה סיימה במאזן ניצחונות-הפסדים של 0:19, כתב היום (שני) בפייסבוק: "ידעתי שרק כח עליון יוכל לגבור עלינו העונה... חשבתי למשל על פציעות, ניסינו למנוע משברים שאולי יצוצו אבל מי האמין לתסריט מטורף שכזה".

"אז כן יש לנו הפסד אחד השנה..לקורונה..'במשחק' שגם לנו לא היה סיכוי לנצח בו", כתב כץ. "עצוב, מתסכל אבל ההחלטה לסיים את הליגה היא נכונה מפני שהבריאות של כולם היא מעל הכל מה גם שדעתי שספורט מקצועני ללא קהל מאבד את ערכו ואת חשיבותו... אני רוצה להודות קודם כל לשחקנים שנתנו הכל מעצמם. לכל שחקן היתה מטרה אישית השנה ששאף להגשים בקבוצה שלנו וכל אחד תרם לתלכיד הקבוצתי ולערך המצויינות שמלווה אותנו בשנים האחרונות. העצב וההלם על פני השחקנים כשהודעתי להם בסיום האימון בשישי על עצירת המשחקים הוכיחה כמה המשימה היתה חשובה להם וכמה היו מוכנים לעשות הכל בשבילה. קבוצה עם שני צעירים בהרכב הראשון ורק שני זרים על המגרש שמגלה כזו דומיננטיות זה ראוי להערכה".


עידו דוד. "לכל שחקן הייתה מטרה אישית". צילום: אמיר ירחי

את הסטטוס חתם כץ במילים: "זהו, תחושת ריקנות. לא פשוט לסיים ככה. אין מערכי אימונים להכין, אין שיחות עם שחקנים, אין הכנה למשחקים ואפילו את תוכנית העבודה לנבחרת ישראל בקיץ שמתי בהולד. ההרגשה שהעולם נעצר ואנחנו רק פסיק קטן. זהו זמן למלחמות אחרות. זמן להיות עם הילדים ולקוות שהעתיד יהיה טוב יותר".אמיתי ששון: "עוד רבות יסופר על השנה הזאת"

אמיתי ששון, חוסם האמצע הוותיק של הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר, הקבוצה של זוהר בר נצר, שסיפקה עונה נפלאה אותה סיימה במקום השלישי ואף העפילה לחצי גמר הגביע מהמקום הראשון בבית ב' במפעל, כתב גם הוא בפייסבוק על סיומה המפתיע של העונה:

"זה היה באויר אבל אני קצת בהלם...", כתב ששון. "היתה לנו עונה מאוד מיוחדת. שנה ששלטנו בליגת העל לקראת מפגש עם מטה אשר על התארים. עם זרים מטורפים כמו ולדיר הפורטוגלי האדיר, והשחקן הכי טוב שנחת אי פעם בישראל הנרי בל. הקפטנים אריק הילמן ועומרי שוורץ, זוג אגדות שחזרו הביתה שהראו לכולנו שכישרון זה לא מספיק, צריך לעבוד קשה כל יום, עומרי לדוגמא, אחרי כל אימון מבקש שינחיתו עליו 100 כדורים בכל הכח. ססלר שעשה עבודה מדהימה השנה הוביל אותנו לנצחונות גדולים, נח וויליאם זוג אתלטים מוכשרים באמצע, וצעירים אדירים שהיה כייף להתאמן איתם כל יום ודחפו את כולם מהספסל.


בל וששון. "זרים מטורפים". צילום: איתי קדם

"זהר בר נצר נתן קונצרט מהקוים שרגא שמש דוחף את כולם לפני מערכה חמישית ועיטם בן דור המנהל שהשנה רשמית הפך ל'אגדה' . עוד רבות יסופר על השנה הזאת, אבל עם כל מה שקורה מסביבנו כעת רק נותר לומר העיקר הבריאות! אז תודה גדולה לכל הצוות ובעיקר לקהל הכי טוב בליגה
".
 
תגובות