איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אין מזל: טורניר הטכניון נדחה בפעם השלישית

אין מזל: טורניר הטכניון נדחה בפעם השלישית

כדורעף חופים: אחרי ששני המועדים הראשונים של הטורניר בחיפה שונו בגלל מזג האוויר, הגיעה מגיפת הקורונה ועמה דחייה נוספת. פעילות נבחרות החופים הוקפאה גם היא, והשחקנים הפגינו יצירתיות בבית

תאריך: 19/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: לילך וייס  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
כמו כל ענפי הספורט בעולם, גם כדורעף החופים סובל בתקופה זו מביטולים, הקפאות ושינויים לנוכח התפשטות נגיף הקורונה. אחרי הקפאת פעילות הנבחרות בישראל בשל הנחיות משרד הבריאות, החלטה נוספת שהתקבלה השבוע היא דחייתו של טורניר הטכניון בפעם השלישית. הטורניר, שכבר נדחה פעמיים בשל מזג האוויר, היה אמור להתקיים החל מה-27 במרץ, אך כעת, על מנת לשמור על בריאות השחקנים, אנשי הצוות והקהל, יאלצו מנהלי הטורניר ואנשי איגוד הכדורעף לחפש תאריך אחר לקיימו.

מוקדם יותר הודיעה ה-CEV, קונפדרציית הכדורעף האירופית, על דחיית כל אירועי כדורעף החופים (וכדורעף השלג), בהם השלב השני של גביע היבשת, אחת מהמסגרות המשמשות כמוקדמות למשחקים האולימפיים. גם ב-FIVB, פדרציית הכדורעף הבין לאומית, דנים בימים אלו עם הוועד האולימפי על שינוי שיטת המוקדמות לאולימפיאדת טוקיו 2020.

בשל המצב נדרשו הספורטאים לפתרונות יצירתיים לשמירה על כושר. בין השאר צילמו את עצמם שחקני הצמד הבכיר של נבחרת ישראל בכדורעף חופים, שון פייגה ונתי אוחנה, מבצעים אימוני "משקולות" בסיוע הדור הבא (ראו בסרטונים למטה).
 
תגובות