איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משתעממים? המלצות צפייה ממיכאל מילשטיין

משתעממים? המלצות צפייה ממיכאל מילשטיין

מה עושים עם הזמן הפנוי בבית? למוסר של נבחרת ישראל ועד לא מזמן גם של ונטה דאקס מהליגה הפינית, יש כמה רעיונות, מקומדיות רומנטיות, דרך סרטי אקשן ועד דוקו על מלחמת העולם השנייה

תאריך: 23/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: צילום מסך, Youtube  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
כמו אנשי ספורט טובים ורבים אחרים בימים אלו, גם מיכאל מילשטיין, מוסר נבחרת ישראל (עד לא מזמן בקבוצת ונטה דאקס, שסיימה את העונה בליגה הפינית במקום השישי), נמצא כעת בביתו, עם אפשריות מוגבלות בלבד לצאת החוצה. על ספורט תחרותי אין מה לדבר, ומה שנשאר הוא להעשיר את עולם הרוח, או סתם ליהנות מתוכן סביר פלוס. מה עושים עם הזמן הפנוי שנוצר עם סיומן המוקדם של הליגות? הנה חמש הצעות שזמינות על המסך הקטן שלכם. ועכשיו, רשות הדיבור למילשטיין.

לדפוק חתונה - Wedding Crashers

וינס ווהן, אואן ווילסון ורייצ'ל מקאדמס מככבים בסרטו של דייויד דובקין שהפך להצלחה קופתית אדירה, על שני מגשרי גירושין שמגיעים באופן קבוע לחתונות שלא הוזמנו אליהן, במטרה לפגוש נשים, ומסתבכים. בתור חובב קומדיות-רומנטיות קלילות באופן כללי, זו הקומדיה הרומנטית מספר 1 לדעתי, אחת המצחיקות אי פעם.

זמין בנטפליקסאוזרק -  Ozark

סדרה אמריקאית שחוזרת לעונה מספר 3 בשבוע הבא (כך שזה בדיוק הזמן להתחיל בינג׳ טוב על עונות 1-2). עוקבת אחרי משפחה שמסתבכת עם הקרטל והלבנת כספים. אפל ומותח.

זמין בנטפליקסמכונת הכסף - The Big Short

סרט שמבוסס על ספר, שמבוסס על סיפור אמיתי. הסרט עוקב אחרי האנשים שידעו לצפות את קריסת הבורסה ב-2008. הוא מתחקה אחר נפילת הבורסה האחרונה, עם הסברים של מושגים כלכליים בצורה די משעשעת, כדי שכלל הצופים יוכלו לעקוב.

זמין בנטפליקסמלמחת העולם השניה בצבע - Greatest Event of WW2 In Color

סדרת דוקומנטרית בת 10 פרקים, שמציגה את האירעים המשמעותיים ביותר בזמן מלחמת העולם השניה, עם סרטונים ותמונות שעברו עריכה דיגיטלית להוספת צבע. מרתק לחלוטין.

זמין בנטפליקסג׳ון וויק - John Wick (כל שלושת הסרטים)

קיאנו ריבס בסדרת סרטי אקשן אדירה, שנפתחת בחיפושו של רוצח שכיר אחר נקמה. תוכן מאוד אלים (מזהיר מראש), אבל הסרטים פשוט מדהימים.

זמין בסלקום TV
 
תגובות