איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > חברת ריינד אופטיקס תתן חסות לאיגוד הכדורעף

חברת ריינד אופטיקס תתן חסות לאיגוד הכדורעף

נציגת המותג אוקלי בישראל תספק בין השאר משקפיים לנבחרת ישראל בכדורעף חופים

תאריך: 18/05/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: ריינד אופטיקס  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
חברת ריינד אופטיקס, נציגת המותג אוקלי בישראל, חתמה על הסכם חסות עם איגוד הכדורעף שבמסגרתו תספק החברה משקפיים לנבחרת ישראל בכדורעף חופים. הסכם החסות כולל גם הטבות רבות לכל חברי האיגוד. להטבות לחצו כאן.
 
מרכז האופטיקה 'ריינד אופטיקס' הוא מהוותיקים בארץ ומשרת למעלה מ-30,000 לקוחות כבר 56 שנה. המרכז נוסד ב-1964 על-ידי סטיב ריינד (ז"ל), שהגיע כעולה חדש מאנגליה והיה מהראשונים לפתוח מכון אופטומטריה בקריית-אונו, שהייתה אז עיירה קטנה בתחילת דרכה. הקמת העסק במרכז מסחרי קטן הייתה צעד של יוזמה ותעוזה, ואת פתיחת החנות כיבד בנוכחותו שר המסחר והתעשייה דאז, פנחס ספיר.

כיום 'ריינד אופטיקס' מנוהלת על-ידי עמוס ריינד (בנו של סטיב), אופטומטריסט מומחה בעל ניסיון רב שנים יחד עם זוגתו, דנית, שמנהלת את תחום השיווק העסקי ובעזרתם המקצועית של צוות העובדים, הכולל אופטומטריסטים, טכנאי מעבדה ויועצות אופטיקה.

נגה מאור, שחקנית נבחרת ישראל בכדורעף חופים. צילום: לילך וייס
 

דנית ריינד, מנהלת השיווק של החברה, אמרה על שיתוף הפעולה: "אנחנו גאים להצטרף למשפחת הכדורעף ולתרום את חלקנו להגשמת היעדים המקצועיים של הספורטאים והצוות המקצועי, ומבטיחים שנעשה הכל כדי שהשחקנים יראו היטב את הדרך להגשמת המטרות".
 
ספורטאי החסות יקבלו את משקפי אוקלי מדגם ה-Radar EV שהוא דגם פופולרי מאד בקרב ספורטאים רבים. מסגרת המשקפים חזקה וגמישה, עם פטנט מיוחד של גומי בזרועות ובגשר האף שמעניקים אחיזה מושלמת על הפנים. יש פתחי אוורור המונעים הצטברות של אדים על העדשה. העדשה היא עדשת PRIZM הידועה בטכנולוגיה ייחודית של אוקלי המחדדת את תפיסת העומק, מגבירה את ניגודיות הצבעים בסביבת הפעילות, תורמת לתחושת ביטחון ומשפרת את החוויה הוויזואלית.
תגובות