איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משתדרגת: זילברמן חתמה באולומוץ

משתדרגת: זילברמן חתמה באולומוץ

אחרי עונה מוצלחת ביותר בסוקול שטרנברק, קבוצת הבת של מועדון הפאר הצ'כי, מתקדמת הליברו של נבחרת ישראל לקבוצה הראשונה. את עונתה הראשונה בליגה אירופית היא סיימה כמובילה באחוזי הקבלה וראשונה בדירוג הסטטיסטי של הליברו

תאריך: 27/05/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: Peter Vejbor  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קטרינה זילברמן, הליברו של נבחרת ישראל, חתמה בקבוצה הבכירה במועדון הצ'כי אולומוץ, שסיימה את העונה החולפת במקום השני אחרי ברנו ואף שיחקה בגביע ה-CEV. זילברמן שיחקה העונה בסוקול שטרנברק, קבוצת הבת של אולומוץ, וסיפקה עונה נפלאה יחד עם קבוצתה, שהגיעה במפתיע למקום השביעי לפני קטיעת העונה באיבה בשל מגיפת הקורונה.את עונת 2019/2020 סיימה זילברמן במקום הראשון באחוזי קבלה חיובית בליגה הצ'כית כולה (45%), וכן הובילה את דירוג הליברו בליגה. בין השאר זכתה זילברמן להיכלל בנבחרת המחזור של הליגה מספר פעמים, וכן בנבחרת העונה.

זילברמן, שהעונה הקודמת הייתה הראשונה שלה מחוץ לישראל, שיחקה קודם לכן במשך שתי עונות (בהן זכתה בשתי אליפויות) במכבי חיפה. לפני שעברה לחיפה שיחקה בק.ק תל אביב. 

"אני מאוד שמחה ומעריכה את ההזדמנות לשחק בקבוצה הראשונה של המועדון, ומאוד מודה לאלוהים על ההזמנות הזו, כי קשה בתור ליברו לצאת לשחק באירופה", אמרה היום זילברמן לאתר איגוד הכדורעף. "יש ציפיות לקחת גביע ואליפות, ויש לנו גם מטרות שהוצבו בנוגע להשתתפות במפעל האירופי, להגיע לשלבים הגבוהים".


זילברמן במדי נבחרת ישראל. קפיצת מדרגה לליברו בת ה-22. צילום: CEV

על עונתה הראשונה באירופה סיפרה זילברמן: "ההרגשה לשחק לראשונה בחו"ל היא מגניבה מאוד, ההכנה לעונה שונה ממה שהכרתי בארץ. שיחקנו בדמינטון, נסענו על רולרבליידס, עשינו הייקינג, ריצות ארוכות וטורנירים לפני העונה. התאקלמתי מהר מאוד, והרגשתי כאילו אני בישראל, בהתחלה אמנם חסרה לי המשפחה שלי, אבל התרגלתי. כמה פעמים גם הגעתי לארץ לבקר אותם בהפתעה".        
 
 
 
 
 
תגובות