איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מתארגנים לעונה מאתגרת

מתארגנים לעונה מאתגרת

וועדת הקורונה של איגוד הכדורעף התכנסה היום (שני) על מנת להיערך לקראת העונה הבאה הצפויה להיפתח בחודש אוקטובר וכל זה בצל סימני השאלה הרבים סביב נגיף הקורונה

תאריך: 13/07/2020  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

איגוד הכדורעף החל לפתח את תוכניות המגירה לקראת העונה הבאה בעקבות סימני השאלה הרבים האופפים את חיינו בימים אלו.
יום הדיונים החל בישיבה בנוכחות נציגי קבוצות ליגת העל - מכבי חדרה, מכבי חיפה, הפועל המעפיל/עמק חפר/מנשה, מ.ס. עיילבון, מכבי הוד השרון, מ.כ. רעננה , ק.ק. תל אביב ונציגי הוועדה לליגה וגביע, על סדר היום עלו נושאים כמו שיטת המשחקים, גביע המדינה, נבחרות הגברים והנשים ותכנית שנתית עקרונית.


הפועל כפר סבא נשים 

בהמשך נפגשה וועדת הקורונה לישיבה ראשונה ,שעסקה בעיקר בתרחישים השונים שעלולים להשפיע על התנהלות כל הליגות מילדים, נערים, נוער ובוגרים, רוכזו השאלות העיקריות במקרה חירום או במקרה של מגבלות מסוימות כגון: מועד פתיחת הליגה, הבאת שחקנים זרים, התנהלות במקרה של סגר או בידוד של קבוצה או שחקן ועוד ועוד,
סוכם על הפקת תקנון " קורנה" שירכז את הנושאים המרכזיים כולל החלטות לביצוע במקרה שנגיף הקורונה יחליט להמשיך להטריד את חיינו.
הוועדה קבעה להיפגש שוב לקראת סוף חודש יולי להערכת מצב וקידום התקנון וההחלטות השונות, וכל זאת במטרה ובתקווה, שנוכל לפתוח את פעילות ליגת העל ושאר הליגות בחודש אוקטובר כמתוכנן.
תגובות