איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > תמיכה כלכלית לקבוצות הנרשמות לגביעי אירופה

תמיכה כלכלית לקבוצות הנרשמות לגביעי אירופה

ההתאחדות האירופאית מכריזה על עזרה כלכלית לקבוצות הנרשמות לגביעי אירופה השונים וכן הוזלת דמי מעבר בין קבוצות באירופה

תאריך: 16/07/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

ההתאחדות האירופאית ה- CEV הודיעה בשבוע שעבר על תחילת תהליך ההרשמה לגביעי אירופה לשנת 2021, עם מספר צעדים חריגים נוספים שאושרו על ידי מועצת המנהלים בכל הקשור לתמיכה במועדונים ובמאמציהם להתחיל פעילויות ולהמשיך להופיע על הבמה הבינלאומית.  ה- CEV ימשיך להשקיע באופן מסיבי בענף ולעזור באופן פעיל לבעלי העניין להתמודד עם האתגרים הרבים הנובעים ממשבר הנגיף.
לאחר שאושרה השקת תוכנית תמיכה לכדורעף אירופאי על סך של - 11.5 מיליון אירו בחודש אפריל, אישרה מועצת המנהלים של ה- CEV בישיבה הווירטואלית האחרונה את התקציב המתוקן לשנת- 2020 ואת התוכנית הזמנית לשנת 2021, ובכך להבהיר את נושא התמיכה לכל השותפים במשפחת הכדורעף בתקופות קשות.
ליתר דיוק, בכל הנוגע לגביעי אירופה, כספי הפרסים הכוללים לעונות 2020 ו- 2021  עומדים ביחד על לא פחות - 9.6 מיליון אירו - סכום מרשים שנועד לתגמל את המועדונים על תוצאותיהם במגרש  ולספק בנוסף תמיכה כספית גם בתקופות של אי וודאות.
בנוסף להקצאת כספי הפרסים ה- CEV יתמוך במועדונים גם בדרכים רבות אחרות, כולל נשיאה בעלויות הפקת טלוויזיה וכן הפחתת העמלות המגיעות להעברות שחקנים בינלאומיות באירופה ובכך לעבור את התקופה הקשה הזו ביחד בהצלחה.
תגובות