איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION

יש עתיד

בוגרות ובוגרי האקדמיה למצוינות באולמות ובחופים במכון וינגייט חגגו בשבוע שעבר סיום "מסלול", כל הבוגרות והבוגרים ממשכים להתקדם ולהתפתח בנבחרות ובקבוצות השונות

תאריך: 19/07/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

מזל טוב לבוגרי האקדמיה למצוינות באולמות ובחופים שסיימו את המסלול המאתגר במכון וינגייט.
מאחלים לכם הצלחה רבה בהמשך והרבה נקודות וחסימות.

גל גלילי המאמן הראשי  של הבנים עם מילות סיכום
"נפרדנו השבוע משחקני כיתה י"ב באירוע צנוע לפי מגבלות התקופה. היה כיף לשחק אחרי תקופה ארוכה ומשמח לראות את ההתקדמות של השחקנים. יותר מהכל קיבלנו בערב הזה הזדמנות לסכם ולהביע הערכה לשחקנים המסיימים, לצוות ולמערכת כולה. היה מרגש לראות ולהבין את ההתפתחות של הבוגרים שלנו כשחקני כדורעף ובני אדם בכלל, ואת הקשרים והחברות הגדולה שנוצרה במהלך השנים. אני רוצה לאחל מכאן בהצלחה גדולה בהמשך הדרך לרועי, דניאל, אראל, ניר וסתיו, וגם להודות ללירן שפירא עוזר המאמן שהיה לו חלק חשוב מאוד בחיי השחקנים באקדמיה.
כולנו תקווה שמקבלי ההחלטות באיגוד ימצאו את הדרך לחזק את האקדמיה בוינגייט שתהיה חלק משמעותי משגשוג וצמיחה מחודשת של הענף כולו"



בוגרי האולמות בנים - אראל ברדה- הפועל בני שמעון, רועי הורוביץ (הפועל בני שמעון), סתיו בדלבייב- AOV) אשדוד) ניר זיו-(במכבי תל מונד) דניאל אסף ( הפועל מטה אשר) צוות מקצועי - גל גלילי- מאמן ראשי, רוברט פרלוב ולירון שפירא עוזרי מאמנים, עומר יואל- מאמן כושר

בגזרת הבנות המערכת המקצעותי מרוצה ומכוונת קדימה להמשך עבודה קשה,
אנייה גרמן   " אחרי שלוש שנים באקדמיה אפשר להגיד שבנות התקדמו ברמה מקצועית גבוהה, כל אחת ואחת למדה להיות יותר טובה עם זה בכדורעף, בלימודים והיבטים חברתיים ,בקבוצה הבוגרת של נבחרת 2002-2003 סיימו 7 בנות, מתוכן חמש בנות ממשיכות לדרך חדשה בנבחרת הבוגרות  ועד שתי בנות ממשיכות לשחק במועדונים .


(בוגרות האקדמיה והצוות המקצועי בצילום משפחתי בטכס הסיום)

 בוגרות האולמות בנות  - עמית קימל (מכבי אורנית), אביטל שמעילוב (הפועל בת ים) ניצן איינס (מכבי חיפה) יהלי אשוש שעברה לכדורעף החופים בשנה האחרונה ( ק,ק תל אביב) יסמין אסטנג'לוב (על"ה אור יהודה), מיקה רום (מכבי רעננה) ,שני סרוק
(מכבי תל מונד) צוות מקצועי -  אנייה גרמן, זיו שמש, טלי ארטמנקו ומאמן הכושר עומר יואל

מיקה רום המוסרת של הנבחרת הנוער עם סיכום קצר לשלוש שנים עמוסות.
"קשה לסכם תקופה כזו בכמה שורות, כך שתכפילו כל מילה בשלוש שנים ותבינו את המשמעות שעברתי כמיקה ועברנו כולנו בקבוצת האקדמיה ,  סיימתי 3 שנים באקדמיה לכדורעף בוינגייט. כמובן שלא היה קל, היו לא מעט אתגרים... בכל זאת, לא פשוט לעזוב את הבית ולעבור לפנימייה. אבל עם הזמן התרגלתי, למדתי והבנתי שזאת הזדמנות של פעם בחיים.
קיבלתי מעטפת מלאה, הן בצד המקצועי, הן בצד הרפואי והן בצד המנטלי.
ניתנה לי הזדמנות יוצאת דופן לעבוד עם מאמנים זרים ומאמנים ישראלים בכירים ולקבל נסיון במגרש הבינלאומי.
זכיתי לעבוד עם הבנות הכי טובות בארץ בגילי שבסופו של דבר הפכו ממש למשפחה שנייה שלי, כל אחת ואחת נכנסה לי ללב. אני שמחה מאוד שניתנה לי ההזדמנות, יחד עם הקבוצה, לייצג את המדינה בחו״ל.
זאת הזדמנות טובה עבורי להודות לכל מי שהיה חלק מהתקופה הכי מדהימה בחיים שלי!! אין לי ספק שלא הייתי אותה שחקנית ואותו האדם שאני היום בלי האקדמיה.
מחכה לשלב בחיים אבל החוויות שצברתי, הרגעים המיוחדים והאנשים שהכרתי ילוו אותי לכל החיים"


מיקה רום, בוגרת האקדמיה ( צילום- יוסי לזרוף)

בכדורעף חופים מברכים על סיום "מסלול" מוצלח ומלא עתיד לאחר שלוש שנים מלאות "חול" ועבודה קשה ומורכבת,הצוות המקצועי מודה לשחקניות והשחקנים על האמון שנתתם במערכת בשנים האחרונות, ונשמח לעזור לכם להתפתח ולהתקדם ולהגשים את החלום של כולנו, להתפתח ולהתקדם.


בוגר אקדמית כדורעף החופים והצוות המקצועי   –  אוהד רדקו מאמן ראשי, שון ליויתן מאמן שני, דוד לוציאנו ( כ"ח תל אביב) ריבר דיי ( מ.ס רמת אביב) תומר הדר( ק.ק תל אביב) יהלי עשוש ( ק.ק תל אביב)

אוהד רדקו המאמן הראשי של נבחרות כדורעף החופים מסכם בהתרגשות 
"סיימנו מחזור מוצלח מאוד של האקדמיה לכדורעף חופים, והראשון בו כל הבוגרים (אקדמיה ואקסטרנים) ימשיכו לאחר סיום התיכון לסגלי העתודה של נבחרות ישראל וישרתו בתור ספורטאים מצטיינים בצבא.
כל ארבעת הבוגרים ישארו  במערכת הנוכחית המציעה אימונים מול השחקנים הטובים בארץ,
ובנוסף כל ארבעת הבוגרים צפויים לייצג את ישראל באליפויות אירופה בעונה הקרובה (מתי שתהיה), ואנחנו צופים הישגים יפים מהם בשנים הקרובות
מאחל לארבעת בוגרי מסלול האקדמיה בהצלחה גדולה בהמשך הדרך,  שימרו על התשוקה, ולמדו לאהוב את הספורט ואת דרך החיים הספורטיבית, על מנת שתוכלו להישאר בענף שנים רבות, בהצטיינות, כמו שעשיתם עד עכשיו, וממשיכים לעשות בימים אלה"

תומר הדר שחקן האקדמיה יודע שעשה את הצעד הנכון ומוכן לעתיד
 "אחרי שנתיים שגרתי באקדמיה לכדורעף חופים בווינגייט אני יכול לומר דבר אחד בוודאות: ההחלטה הכי טובה שלי. כשאני מסתכל אחורה על הדרך שעברתי אני רואה סגל מאמנים מעולה שהדריך אותי מהצעד הראשון לכל צעד אחריו ותמיד דאג לשלומי, חבורת שחקנים איכותיים ברמות שעברתי איתם כל כך הרבה במגרש ומחוצה לו, בארץ ובחו״ל והפכו בסופו של דבר לאנשים הכי קרובים אליי וכמובן גם המעטפת של האקדמיה ובתוכה המדריכים וכל האנשים שתמכו והיו כאן בשביל שאוכל להתרכז בהגשמת החלום שלי.
שילוב של אנשים טובים ועיסוק יומיומי בדבר האהוב עליי הפכו החלטה לא פשוטה לחוויה מטורפת של שנתיים שתלווה אותי לכל מקום שאלך אליו."

 
תגובות