איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אשר קסו - יו"ר איגוד הכדורעף בישראל

אשר קסו - יו"ר איגוד הכדורעף בישראל

בבחירות שהתקיימו הערב, יום ראשון, נבחר אשר קסו לתפקיד יו"ר איגוד הכדורעף בישראל. קסו אמר לאתר איגוד הכדורעף עם היבחרו: "אני מגיע לתפקיד באהבה ובתשוקה לעשייה ולפיתוח הענף מרמת המצוינות המקצועית ועד לחיבור לקהילה, נעשה במשותף את הדרך הכי נכונה להצעיד את הענף קדימה"

תאריך: 02/08/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בבחירות האסיפה הכללית באיגוד הכדורעף שנערכו הערב נבחר אשר קסו לתפקיד יו"ר איגוד הכדורעף בישראל.
קסו, בן 58 נשוי ואב  ל-4 ומתגורר במושב מכמורת. בחמש שנים האחרונות אשר משמש כמנהל בית הספר האזורי במבואות ים הצמוד למושב מכמורת. הוא שירת- 25 שנים בחיל האוויר וסיים את שירותו בדרגן סגן אלוף ולאחר שחרורו פנה לעסוק בחינוך וניהול מוסדות חינוך.
 
" יודע שעומד לפני ולפני חברי ההנהלה אתגר גדול מאוד ביחוד בימים אלו של חוסר וודאות. אנו בפתחה של עונת משחקים חדשה, מליגות הילדים ועד לליגות העל נשים וגברים וכמובן העונה הבינלאומית הכוללת את אליפות אירופה לנבחרות בוגורות וצעירות ומשחקי גביע אירופה לקבוצות, 
אני מגיע לתפקיד באהבה ובתשוקה לעשייה ופיתוח הענף מהרמה המקצועית ועד והחיבור לקהילה, יש לי לא מעט רקע של ניהול וחזון ואני מאמין ומקווה שאצליח בשיתוף ובעבודה משותפת של חברי ההנהלה, המועדונים, צוות האיגוד, הספורטאיות והספורטאים וכל אוהבי הענף למנף ולקדם את הכדורעף למקום מכובד בספורט ובהוויה הישראלית.
 בהזדמנות זו ברצוני להודות לחברי ההנהלה הקודמת על התרומה והעשייה בשנים האחרונות"
 
חברי הנהלת איגוד הכדורעף הנבחרים: אשר קאסו (יו"ר) , מיכאל קישון, יוני אלמוג, עודד נויפלד, ענבר אברמוביץ, עלי חליל, חיים קסל, יבגניה מורוגובסקי , צחי טל, מתן טורקניץ, נורית לב, אור שיניוק, טלי גבע, אייל פייבל, גדעון רוזננשטיין, אסף ליבר, רינת דדון, רינה דור
 
 
 
תגובות