איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > לא עוצרת - הפועל כפר סבא בליגת האלופות האירופאית

לא עוצרת - הפועל כפר סבא בליגת האלופות האירופאית

המועדון הכפר סבאי ממשיך את המסורת ולמרות אי הוודאות הכללית העוטפת את עולם הספורט רושמת את קבוצת הנשים לליגת האלופות ואת הגברים לגביע האתגר.

תאריך: 06/08/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

עולם הספורט שרוי בימים אלו במצב של ניסוי ותהיה וברובו באי ודאות על עתיד הפעילות, מהרמה הארצית ועד הבינלאומית. בחודשים האחרונים עמלים נציגי המדינות וההתאחדות האירופאית על מציאת דרכים לקיום המסגרות הבינלאומיות, ממוקדמות אליפות אירופה ועד לגביעי אירופה לקבוצות. למרות הקשיים הגדולים החל מטיסות, מלונות, הוראות ממשלתיות להסגרים וכדומה, ההחלטה המשותפת היא להמשיך ולא לעצור את הפעילות וכל זאת בתאום מול ההוראות הבריאותיות בכל מדינה.סבה דבש חוזר לכ"ס ומקווה להמשיך את המסורת המפוארת ( צילום יוסי לזרוף)


המועדון הכפר סבאי שמופיע במפעלים האירופאים ברציפות למעלה מעשור החליט, למרות הקשיים הרבים כולל אי הודעות הכלכלית, לרשום את  קבוצת הנשים והגברים למפעלים האירופאים. קבוצת הנשים נרשמה זו הפעם השנייה למפעל המכובד ביותר ליגת האלופות וקבוצת הגברים לגביע האתגר.
הישג השיא של המועדון היה בעונת 2018/19 כאשר קבוצת הנשים והגברים הגיעו לרבע הגמר גביע האתגר.


גלית דבש בעוד נקודה בגביע אירופה ( צילום יוסי לזרוף)


 שגיא ברעם מאמן הגברים
"אני גאה להיות שייך למועדון שלוקח החלטות אמיצות דווקא בזמנים הכי קשים, כשנדמה שאין ברירה אלא להרים ידיים. ברור לי  כי ההחלטה לשחק באירופה היא החלטה כבדת משקל, שגם בענפים ובמועדונים גדולים יותר  חוששים לקחת לנוכח הנסיבות. הצלחנו להרכיב העונה סגל שחקנים כחול לבן, מה שמעצים עוד יותר את החשיבות של ייצוג ענף הכדורעף באירופה.
לבד מן המאמץ האדיר שכרוך בהשתתפות עצמה, ננסה גם לשחזר את המסע האירופי של עונת 18/19. אני מודה לכל מי שתמך במהלך והביא את המועדון להמשיך במסורת ההשתתפות בגביעים האירופיים"


 
 המאמן אלעד שפגט, שהחליף לאחר עשור את חן אימלפרב מאמן נבחרת הנשים, מגיב לאתר האיגוד:
"הרישום לליגת האלופות עולה בקנה אחד עם שאיפת המועדון להישגיות. אנחנו בשלבי סיום של בניית הסגל ותהיה לנו קבוצה חזקה מאוד שתהיה מוכנה לאתגרים באירופה ובליגה"

תגובות