איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סבה דבש מחכה כבר לשיר את התקווה

סבה דבש מחכה כבר לשיר את התקווה

סבה דבש מקבל דרכון ישראלי וישחק במדי נבחרת ישראל במוקדמות אליפות אירופה בחודש ינואר בישראל

תאריך: 13/08/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

לאחר – תשע שנים בישראל, שתי אליפויות וגביע אחד במדי הפועל מטה אשר/ עכו, נישואים לשחקנית הנבחרת גלית דבש ובמזל טוב ילדה משותפת, סבה דבש ( 34) שחקן הפועל כפר סבא מקבל דרכון ישראלי ומצטרף רשמית לנבחרת של נעם כץ.
סבה דבש מחכה לשיר את התקווה
"זה רגע מאוד מרגש בשבילי וגם בשביל כל משפחה דבש. אחרי הרבה שנים סוף סוף זה קורה . את האמת מחכה כבר לשיר את התקווה במוקדמות אליפות אירופה. מהרגע שהתחתנתי עם גלית זה היה החלום שלי לשחק בנבחרת, ואני ממש מקווה שבמוקדמות הקרובות אני אוכל לתרום ולעזור כדי להגיע למטרות שאליהן הנבחרת שואפת".
גלית דבש אשתו של סבה מרגישה שחלום התגשם
"מאוד מאוד שמחה ומתרגשת, אני חייבת לציין שברמה המשפחתית בכל השנים שסבה היה פה, העובדה שהוא לא היה אזרח לא השפיע עלינו ברמה היומיומית. אבל העובדה שהוא יוכל לשחק בנבחרת הייתה לנו מאוד חשובה, ולאורך כל הזמן הזה כל הזמן נלחמנו על האופציה שהוא יקבל דרכון על מנת שיוכל לשחק במדי הנבחרת. אני מודה לכל האנשים הטובים שבאו בזמן הנכון ועזרו לנו שהחלום יתגשם"


רוצים לעלות לאליפות אירופה ( צילום דוד סלברמן)

בימים אלו נבחרת ישראל סיימה את מחנה האימונים המרוכז ותיפגש שוב בתחילת ספטמבר להמשך אימונים,
הנבחרת תארח (טורניר אחד) את כל משחקי בית- B ( 6 משחקים) הנבחרת, המדורגת במקום ה-28 באירופה, תשחק בבית B, אחד מבין שבעה בתים במוקדמות, נגד בולגריה (10 באירופה), שהגיעה לשלב שמינית הגמר באליפות אירופה האחרונה, ונגד אוסטריה (25 באירופה), שהעפילה גם היא ליורו-וולי 2019. שבע מנצחות הבתים וחמש הסגניות בעלות המאזן הטוב ביותר יעפילו לתחרות. לאליפות אירופה כבר העפילו אוטומטית צ'כיה, אסטוניה, פולין ופינלנד, המארחות, וכן שמונה הנבחרות שסיימו ראשונות באליפות אירופה 2019: סרביה, סלובניה, צרפת, רוסיה, איטליה, אוקראינה, גרמניה
תגובות