איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בעראבה שבגליל חוגגים העפלה לליגת העל לנערים

בעראבה שבגליל חוגגים העפלה לליגת העל לנערים

לאחר עונה מאתגרת, קבוצת הנערים של עראבה עלתה לליגת העל לנערים. לכבוד ההעפלה התקיים ערב מרגש עם שחקני הקבוצה, המאמנים – עלאא אסלי ונור עלאדין אסלי, מנהל רשות הספורט המקומית ונציג משרד התרבות והספורט

תאריך: 27/08/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: דן שיראי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קבוצת הנערים של עראבה עלתה לראשונה לליגת העל. לכבוד ההעפלה התקיים ערב מרגש במסעדת רוטיאנה עם שחקני הקבוצה, המאמנים – עלאא  אסלי ונור עלאדין אסלי, מנהל רשות הספורט המקומית ונציג משרד התרבות והספורט. בעארבה משחקים למעלה מ-200 ספורטאיות וספורטאים בליגות השונות.
 
מוחמד נסאר', מנהל רשות הספורט בעראבה 
 
מוחמד נסאר, מנהל מחלקת הספורט בעראבה, שתומך מאוד בכדורעף בישוב פתח את האירוע המכובד בסקירה על התפתחות הספורט בישוב ובכדורעף בפרט.
"כבוד גדול לארח את כולם, וכמובן את נציגי איגוד הכדורעף, אורי חבר, שגיא שפרן ודן שיראי,
מהפך כביר התחולל במערכת הספורט בעיר עראבה ובתחום הכדורעף בפרט. הספורט בענפיו השונים בכלל בשנים האחרונות ואשר השיא שלו היה בזכיית קבוצת הנערים הפועל בני עראבה כדורעף בכרטיס העלייה לליגת על בעונת הספורט הקרובה 2020-2021.
יש לציין לטובה את עבודת שני המאמנים החדשים הצעירים, עלאא עאסלה הרכז והמאמן ונור אלדין גדבאן המאמן, אשר יש להם את המשקל המרכזי בחילול המהפך בתחום חשיבת והתייחסות וחשיפת הצעירים וההורים בעראבה לענף אשר החברה הערבית בפרט ובישראל בכלל כאשר לא ייחסו לו חשיבות ותשומת לב מספיקה יחסית לענפי הכדור-רגל והסל וכי המהפך התבטא בהצטרפות עשרות ילדים ובני נוער בנים/בנות לענף בקטיגוריות הגיל השונות עד הגעתם כיום לכמעט 250 שחקנים/שחקניות במסגרות התחרותיות השונות כגון, הפועל (ליגות איגוד הכדורעף), מועדוני ספורט ובתי״ס לכדור-עף בגילאי בית הספר היסודי.
אפשר היום להתגאות בהישגים הרבים של אוכלוסיית עראבה והם רבים בתחומי החיים השונים ובמיוחד ברפואה ובספורט.
לכן אפשר לומר מהיום והאלה כי העיר עראבה היא לא רק עיר הרופאים אלא גם הספורט ואחרים בתחומי החיים השונים.
לכן ולכבוד ההישג של קבוצת הנערים הפועל בני עראבה כדור-עף נערך טקס הוקרה וחלוקת גביעים, מגנים, מדליות ודגלונים לשחקני הקבוצה והמאמנים בנוכחות נציגי איגוד הכדור-עף ומפקח מנהל הספורט מחוז הצפון מר גאזי נוגידאת, מנהל מחלקת הספורט מוחמד נסאר וחברי עמותת הפועל לקידום הספורט נעמה עלי ומר עלי נסאר וסגל שחקני הקבוצה אשר בזכותם עוברת העיר עראבה עוד שלב מתקדם במסגרת תהליך השתלבותה ובהצלחה יחד עם ערים אחרות דומות דומות בישראל.
תודה לאיגוד הכדורעף על המדיניות התומכת ועל שיתוף הפעולה הקיים מזה הרבה שנים בזכות עבודה מסורה של מנכ״ל האיגוד מר יניב נוימן וכל הצוות הנפלא העובד אתו.
מזל טוב לקבוצה ולעיר עראבה ולאיגוד בצפייה לתחילת שנת פעילות בטוחה ומוצלחת לאיגוד ולאגודות.
 
 
 עלאא אסלי, המאמן הראשי 
 
את המפגש כיבד גם מפקח משרד התרבות והספורט מחוז צפון גאזי נוג'ידאד,
 "אני מביא איתי את ברכת משרד התרבות וספורט לכבוד העלייה. ענף הכדורעף הינו ענף מקסים ומחבר. שיתוף הפעולה עם משרד הספורט פורה ופורח. בחברה הערבית יש פוטנציאל גדול להתפתח ולמנף את הענף. תודה לכל השותפים לדרך מהספורטאים עיריית ערבה מחלקת הספורט והצוות המקצועי"
 
מפקח משרד התרבות והספורט מחוז צפון גאזי נוג'ידאד,
 
אורי חבר  שחקן נבחרות ישראל לשעבר וכיום מנהל אגף התשתיות באיגוד מתרגש על התפתחות הכדורעף בישוב,.
כל הכבוד לשחקנים, מחמם את הלב לראות מועדונים חדשים מצטרפים לענף ומתפתחים,  תפקיד המאמנים הוא קריטי. השקעתם בידע שלכם והנה התוצאות! הצלחתם.
 
 
 אני מודה למחלקת ספורט על התמיכה הנהדרת . וכמובן למנהל הספורט על התמיכה והמינוף.
אזור הצפון יכול להתפתח, הגיע הזמן שחוץ מעלבון נראה עוד ישובים ורשויות בליגות בכירות בענף.
יש לכל יכולת נהדרת ונשמח לראות אתכם ומקווים לראות אתכם ממשיכים עד רמת בוגרים. ולייצר המשכיות .
איגוד הכדורעף מודה לכם לכולכם על הדרך שעשיתם.
 
שחקני הקבוצה 
 
 
תגובות