איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מכבי ת"א מכוונת ליעדים חדשים

מכבי ת"א מכוונת ליעדים חדשים

מכבי יעדים ת"א התחילה את אימוני טרום העונה לפני כשבועיים בהדרכת המאמן גל גלילי וצוות שחקנים צעיר ורענן, וזאת במקביל להחתמות שחקנים זרים, כאשר הסנונית הראשונה הוא ג'וש אייזנברג (ליברו) שחוזר לקדנציה שנייה בצהוב. בקיץ שיחק במדי נבחרת ארה"ב ובעונה האחרונה שיחק בסאבו מצמרת הליגה הפינית.

תאריך: 06/09/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: מכבי ת"א  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

הצהובים פתחו את אימוני הקבוצה לפני כשבועיים בהדרכת המאמן המנוסה והמוערך גל גליל זאת תהיה הקדנציה השנייה של גל כמאמן ראשי במכבי, לאחר שאימן את הצהובים בעונת 02/03
אסף ליבר יו"ר המועדון "ספורט זו דרך חיים ושום דבר לא יעצור אותנו" 
"למרות העונה הייחודית עם הקשיים שהיו ושעוד צפויים לנו, ולאחר השקעת משאבים ומאמצים אדירים- אנחנו מכוונים השנה למקומנו הטבעי ולמאבק על כל התארים, זה מקומה של מכבי ת"א בכל עונה. אני שמח מאוד על הגעתו של גל גלילי למועדון, אתו שמרתי על קשר בשנים האחרונות ולשמחתי התאפשר לנו לשתף פעולה יחד. ההחתמות שבוצעו ואלה שעוד יפורסמו בעתיד הקרוב- מביאים אותנו לעונת 2020/21 עם הרבה שאיפות- אבל עם הבנה שרק בעבודה סיזיפית, קשה ויומיומית- נגיע להגשמת המטרות והיעדים שלנו העונה"


גל גלילי. מאמן מכבי ת"א, " אני רוצה קבוצה איכותית ואטרקטיבית"

גל גלילי מאמן הקבוצה התראיין לאתר המועדון " אני רוצה קבוצה איכותית ואטרקטיבית"
מה זה בשבילך לאמן במכבי תל אביב?
"מבחינתי זאת זכות גדולה והזדמנות לעשות ככל שביכולתי כדי לעזור ולהחזיר את הקבוצה למקום שהייתה בו לפני כ-10 שניםמכבי תל אביב צריכה להיות מועדון מוביל בכדורעף הישראלי ללא ספק, ואני מאמין שעם האנשים הטובים באגודה היום ועם אסף ליבר כיו"ר יש אפשרות טובה שזה יקרה בשנים הקרובות"
מה ההבדל בין גל גלילי שאימן במכבי בעונת 02/03 לבין גל גלילי בקיץ 20?
 "18 שנים עברו לשמחתי יצא לי לעבוד 5 שנים לצד מאמן גדול כאריה זלינגר, ובנוסף לאמן להתנסות כמעט בכל מסגרת של נבחרות באיגוד הכדורעף ובליגת העל נשים וגברים. ללא ספק היום אני מגיע מוכן יותר עם ידע וניסיון בתחום. הרצון להצליח נשאר כשהיה"
איזה קבוצה אתה רוצה לראות?
"מכבי שמתגבשת להיות קבוצה איכותית, לוחמת ואטרקטיבית.
אני מאמין גדול בכוח וברוח הקבוצתית דרך מחויבות אמתית ותרומה אישית של כל חלקי הקבוצה. עם עבודה חזקה וממוקדת באימונים, וחומר אנושי מתאים ושאפתני אפשר לעשות את זה"
בשנים האחרונות הקבוצות התחזקו משמעותית , מה הדרך לזכות בתארים?
"זה נכון שהקבוצות בצמרת וגם בדרג הביניים מתחזקות בשנים האחרונות. נראה שדווקא בשנת הקורונה קבוצות מגבשות סגלים חזקים. אנחנו נצטרך לעבוד ממוקד ובסבלנות כדי להתקדם ולהתחבר. כמובן שעם עוד תמיכה כלכלית נוכל לקצר תהליכים ולשפר את איכות הסגל והמערכת.
אני מקווה מאוד שהרכש שעשינו השנה תחת מגבלות תקציב ובמאמצים גדולים מאוד של היו"ר והצוות הניהולי/ארגוני יוכל לשדרג את הקבוצה למקומות שאנחנו מכוונים. נצטרך לחכות ולראות איך הסגל מתגבש בשבועות הקרובים כשהשחקנים הזרים יצטרפו. כל זה כמובן תחת הרבה חוסר ודאות בגלל משבר הקורונה"
איך הקורונה משפיעה על הקבוצה והענף בכלל?
"בעיקר בחוסר הודאות ובכך שגיוס הכספים שגם ככה בעייתי, נעשה קשה משהיה "למזלנו" נקודת התורפה של הענף שלנו, זה שהוא לא מסתמך על כספים מקהל ותקציבים שמגיעים מזכויות שידור, מפרסמים, טוטו וכו', היא גם זו שנותנת לנו אפשרות להמשיך לפעול בפגיעה מסוימת אבל לא גדולה מידי. כמובן שלאורך זמן נצטרך את הכספים ואת הגב הכלכלי שיחזור להיות יציב ובמגמת שיפור משמעותית. אחרת יהיה בלתי אפשרי להצליח כמועדון בפרט וכענף בכלל".

החתמות צהובות:
 ג'וש אייזנברג (24, 1.75), ליברו, חוזר לקדנציה שנייה בצהובהגיע למכבי בעונת 18/19 מליגת המכללות בארה"ב.,בקיץ שיחק במדי נבחרת ארה"ב ובעונה האחרונה שיחק בסאבו מצמרת הליגה הפינית.
"במצב שקיים כרגע בעולם והאווירה המוזרה בעולם הספורט, אני שמח מאוד לחזור למקום שתמיד מרגיש כמו בית, מכבי גיבשה קבוצה נהדרת העונה ואני מתרגש ומלא כבוד ללבוש שוב את המדים הצהובים"
 


ג'ושוע אייזנברג. חוזר לעונה שנייה בצהוב (צילום מכבי ת"א)

אייל רביץ (19, 1.96) שחקן הנבחרת הצעירה, חוזר למכבי יעדים תל אביב אחרי השאלה לק.ק ת"א.
אייל גדל במחלקת הנוער הצהובה ובהמשך עבר להתאמן ולשחק באקדמיה בווינגייט
בעונה שעברה אייל הושאל לק.ק ת"א , במטרה שיצבור דקות משחק בליגת העל והקיץ המצליב הצעיר חוזר לסגל הקבוצה הבוגרת של מכבי


אייל רביץ. חוזר הביתה ( צילום - מכבי ת"א)

נח וולף , (21, 1.97) שיחק בשנים האחרונות בהפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר ובנבחרות הצעירות של ישראל, בעונה האחרונה סיים נח את הליגה עם 30 נקודות בחסימה, 49 נקודות בהתקפה וארבעה.


נח וולף.  מהקיבוץ לעיר ( צילום מכבי ת"א)

יותם בריגר (17, 1.86) שחקן נבחרת ישראל- U18 ובאקדמיה בוינגייט (תלמיד כיתה י"ב) , יותם המשחק בעמדת המוסר, התחיל בק.ק תל אביב ומשם עבר לאקדמיה בוינגייט, שם יסיים השנה את לימודיו
 
 
תגובות