איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ברכת יו"ר איגוד הכדורעף, אשר קסו לכבוד ראש השנה ופתיחת שנת הפעילות

ברכת יו"ר איגוד הכדורעף, אשר קסו לכבוד ראש השנה ופתיחת שנת הפעילות

התקופה האחרונה מציבה בפני כולנו אתגרים חסרי תקדים, החל מרמת הפרט ועד הרמה הגלובלית. המאבק המתמיד להמשיך בשגרת חיינו הן ברמה האישית והן ברמת פעילות האיגוד על כל היבטיה, מציב בפנינו התלבטויות יום יומיות ומצריך מאתנו קבלת החלטות בכובד ראש ובמלוא האחריות. לקראת השנה החדשה אני מאחל לנו כי נדע להציב את הענף בקדמת הספורט הישראלי ולהגשים את החלום של כולנו - ענף שמח ותוסס, אולמות גדושים בקהל, נבחרות ייצוגיות ברמה הגבוהה ביותר ודור צעיר שממשיך את המסורת המפוארת של הענף בת היותר מ-80 שנה.

תאריך: 15/09/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
משפחת הכדורעף - שחקנים, מאמנים, הנהלת האיגוד, צוות העובדים, פעילים ואוהדים יקרים
 
לכבוד היה לי לקבל את אישור האסיפה הכללית של איגוד הכדורעף למינויי לתפקיד יו"ר איגוד הכדורעף. קיבלתי את המפתחות להוביל את הענף האהוב כל כך על כולנו, ויחד עמכם אעשה הכול על מנת לעמוד בהצלחה באתגרים החשובים שניצבים בפנינו: פיתוח תשתיות ומועדונים, העלאת רמת הפעילות התחרותית בליגות המקומיות, טיפוח וקידום נבחרות האולמות והחופים - מילדים ועד בוגרים והמשך מיצוב הענף כמוביל בהוויית הספורט הישראלי.


 יו"ר איגוד הכדורעף, אשר קסו

התקופה האחרונה מציבה בפני כולנו אתגרים חסרי תקדים, החל מרמת הפרט ועד הרמה הגלובלית. המאבק המתמיד להמשיך בשגרת חיינו הן ברמה האישית והן ברמת פעילות האיגוד על כל היבטיה, מציב בפנינו התלבטויות יום יומיות ומצריך מאתנו קבלת החלטות בכובד ראש ובמלוא האחריות על מנת ראשית להבטיח את בריאות אנשינו ולצד זה להמשיך בפעילות ענפה ככל הניתן. האחריות מוטלת על כתפינו כולנו מהנהלת האיגוד, יושבי ראש האגודות עובדי האיגוד וכמובן השחקניות והשחקנים, כולנו קשובים להוראות ולשינויים, ובהתאם להן נשקול באחריות את צעדנו להמשך הפעילות - דרושה מנהיגות כנה, אופטימיות, סבלנות והבנה מכולנו.

הספורט הינו מאבני היסוד של חברה בריאה ומי כמונו יודע זאת. על כן, אין לי ספק שאנו נצלח את התקופה הזו, ואני סמוך ובטוח שיחד נדע לחזור לשגרה במהירות.
בנימה זו, באמצע חודש אוקטובר תפתח פעילות הליגות, ובהמשך בחודש ינואר נבחרות ישראל נשים וגברים יתמודדו במוקדמות אליפות אירופה כאשר נבחרת הגברים תארח את משחקי המוקדמות בישראל.  בגזרת כדורעף החופים נבחרות ישראל בגילאים השונים ממשיכות את הפעילות הענפה בזירה הבינלאומית.

אני מאחל הצלחה ושנה טובה לכל השחקנים והשחקניות, המאמנים והמאמנות, השופטים והשופטות וכל הפעילים בענף  נשים וגברים כאחד. כולי תקווה כי נזכה לתצוגות כדורעף ברמה גבוהה ברמה המקומית ולהצלחות ברמה הבינלאומית.
לקראת השנה החדשה אני מאחל לנו כי נדע להציב את הענף בקדמת הספורט הישראלי ולהגשים את החלום של כולנו - ענף שמח ותוסס, אולמות גדושים בקהל, נבחרות ייצוגיות ברמה הגבוהה ביותר ודור צעיר שממשיך את המסורת המפוארת של הענף בת היותר מ-80 שנה.
 
שנה טובה, בריאה ופורייה לכולנו,
אשר קסו יו"ר איגוד הכדורעף

תגובות