איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משולחן ההנהלה

משולחן ההנהלה

בתקווה לחזרה לפעילות התכנסה הערב (שלישי) בישיבת זום הנהלת איגוד הכדורעף לדון בנושאים הרלוונטיים הקשורים לפעילות ליגות העל

תאריך: 06/10/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: דוד סלברמן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

בישיבת הנהלת האיגוד שהתקיימה הערב הוחלט על פתיחת הליגה כשבועיים לאחר אישור משרד הבריאות ומשרד הספורט לחזרה לפעילות
יו"ר האיגוד אשר קסו – פתח את הישיבה עם סקירה על המצב תוך דגש מיוחד על התנהלות לפי הוראות משרד הבריאות ומשרד התרבות והספורט, "לא יתקבלו חריגות כאלה או אחרות בהתנהלות שלנו,
תחת ההנחה וכולי תקווה שאנו נחזור לפעילות בליגות העל בקרוב, אנו מחויבים לשמור על כללי הבריאות של כל המעורבים בענף, מהשחקנים, הצוות המקצועי וכל שאר הסובבים, זה חלקנו המאוד חשוב במערכה לחזרה לשגרה .
יניב נוימן מנכ"ל האיגוד המשיך בסקירה כללית, בשבועיים האחרונים צוות הקורנה נפגש בתדירות מאוד גבוהה על מנת לדון ולהמליץ על אפשרויות לחזרה לשגרה, בהתאם להוראות שיתקבלו. כולי תקווה שנוכל לחזור לאימונים בליגות העל בימים הקרובים ואם הכל יהיה לפי התוכניות נתחיל את משחקי ליגות העל במשחק אחד בשבוע בליגת הנשים והגברים ולאחר כשבועיים תבדק האפשרות  למעבר לשני משחקים בשבוע וזאת על מנת לסיים את הליגה בזמן,  כמו כן ישנה הצעה שתיבדק בעתיד לגבי משחקי הפליאוף על שינוי שיטת המשחקים ולשנות מהטוב מחמש לטוב משלוש.
משחקי גביע המדינה ישוחקו בשיטת הנוקאאוט במקום חלוקה לבתים.
בגזרת נבחרות ישראל נשים וגברים, הנבחרות חזרו להתאמן בהתאם להנחיות משרד הבריאות כהכנה לקראת מוקדמות אליפות אירופה שיתקיימו בינואר.
דור העתיד שלנו באקדמיה באולמות ובחופים חזר להתאמן במכון ווינגייט לפי הוראות משרד הספורט והבריאות.
החודש יתקיימו בחירות ליו"ר איגוד השופטים וחברי הנהלה, ואני מאחל בהצלחה לכל המועמדים 
 
ישיבת הנהלה נוספת תתקיים בשבוע הבא
תגובות