איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > המטרה: עלייה לאליפות אירופה

המטרה: עלייה לאליפות אירופה

נבחרת ישראל גברים החלה הערב (רביעי) את הכנותיה לקראת למשחקי מוקדמות אליפות אירופה מול בולגריה ואוסטריה, שיתקיימו בין התאריכים 10/17 בינואר בהיכל הספורט האנרבוקס בחדרה. יו"ר האיגוד, אשר קאסו הגיע לצפות באימון הבכורה, נעם כץ מאמן הנבחרת מאמין בשחקנים "ש לנו כנבחרת כשלושה חודשים עבודה קשה ומרוכזת על מנת להגיע לשיא היכולת במאני טיים, יש לנו סגל נהדר וכשרוני מלא מוטיבציה, כולנו רתומים למשימה החשובה"

תאריך: 07/10/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: דן שיראי  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרת ישראל גברים החלה את הכנותיה לקראת משחקי מוקדמות אליפות אירופה מול בולגריה ואוסטריה, שיתקיימו בין התאריכים 10/17 בינואר בהיכל האנרבוקס, היכל הפייס בחדרה.
אימוני הנבחרת החלו באיחור של כשבועיים עקב ההנחיות של משרד הבריאות ומשרד הספורט,
את הנבחרת יוביל המאמן נעם כץ שנכנס לתפקיד בחודש יוני, כץ בן ה-43, מהמאמנים המעוטרים אי פעם בספורט הקבוצתי בישראל, זכה עם מטה אשר/עכו שבע אליפויות ושבעה גביעי מדינה מאז שנת 2013, והפך אותה לקבוצה בעלת מספר התארים הגבוה ביותר בתולדות הכדורעף הישראלי.


שיחת פתיחה ויוצאים לדרך

נבחרת ישראל כאמור זכתה לארח תארח את כל משחקי בית- B ( 6 משחקים) הנבחרת מדורגת במקום ה- 28 באירופה, תשחק בבית B, אחד מבין שבעה בתים במוקדמות, נגד בולגריה (10 באירופה), שהגיעה לשלב שמינית הגמר באליפות אירופה האחרונה, ונגד אוסטריה (25 באירופה), שהעפילה גם היא ליורו-וולי 2019. שבע מנצחות הבתים וחמש הסגניות בעלות המאזן הטוב ביותר יעפילו לאליפות אירופה, העפילו אוטומטית צ'כיה, אסטוניה, פולין ופינלנד, המארחות, וכן שמונה הנבחרות שסיימו ראשונות באליפות אירופה 2019: סרביה, סלובניה, צרפת, רוסיה, איטליה, אוקראינה, גרמניה ובלגיה.


יוצאים לדרך במטרה לעלות לאליפות אירופה

נעם כץ מאמן הנבחרת :  
"השיתוק הכפוי שנגזר על הספורט בכלל והכדורעף בפרט הפתיע את כולנו למרות זאת יש להמשיך ולהתכונן ברמה הגבוהה ביותר תחת ההגבלות המשתנות מיום ליום. יש לנו כנבחרת כשלושה חודשים לעבודה קשה על מנת להגיע מוכנים למשימה החשובה. ברצוני להודות לאיגוד שהרים את הכפפה וביחד הצלחנו להמשיך את הגיבוש וההכנה לקראת מוקדמות אליפות אירופה.אני מתרשם מהמוטיבציה הגבוהה של השחקנים ומקווה שנשמור על מסגרת האימונים של הנבחרת גם לאחר חזרת האימונים בקבוצות"נעם כץ מאמן הנבחרת: "יש לנו סגל נהדר וכשרוני מלא מוטיבציה, כולנו רתומים למשימה החשובה"

סגל הנבחרת:
אריאל כצנלסון, גנדי סוקולוב, דימה זלמניוכין, נח וולף, (מכבי יעדים ת"א )
איליה גולדרין, סבסטיאן דבש, יואב ססלר, טמיר הרשקו, סלבה בצ'קלה, (הפועל כפר סבא)
אלכס אוסוקין, סטניסלב נביאדומסקי, עידו דוד, אומרי רויטמן, נועם אריאל (הפועל מטה אשר עכו )
עמרי שורץ ( הפועל המעפיל / מנשה / עמק חפר)
אנוש שטיפט, שון קסל (הפועל עירוני קריית אתא)
ליאור ויינשטוק (מכבי הוד השרון)

יצטרפו בהמשך- אלכס שפרנוביץ משחק בצ'כיה ושלוו סעדה שמשחק בהולנד
תגובות