איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הפועל המעפיל / מנשה/ עמק חפר- מודל 2020

הפועל המעפיל / מנשה/ עמק חפר- מודל 2020

אחרי עונה מוצלחת שנקטעה רגע לפני הסוף עקב התפרצות נגיף הקורונה המועדון נותר עם טעם חמוץ מתוק, ההרגשה בקרב השחקנים והצוות הייתה שהולכים עד הסוף בחצי גמר גביע המדינה מול הפועל כפר סבא. למרות זאת המועדון התחיל להתארגן מחדש לקראת העונה הקרובה שכולנו מקווים שתפתח בקרוב

תאריך: 13/10/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: הפועל המעפיל  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

אחרי מאמצים רבים הצליחו להעמיד במועצות האזוריות מנשה ובעמק חפר תקציב ראוי לליגת העל כשלנותני החסות הראשיים של המועדון חברת bיגוד וחברת מצרפלס הצטרפו קיבוץ עין שמר ומפעל MCP בקיבוץ המעפיל. יחד עם עוד נותני חסויות נוספים וכמובן בתמיכת ראשי המועצות האזוריות בעמק חפר ומנשה ישנה אופטימיות זהירה לגבי העונה המתקרבת.


קהל המועדון, תפאורה מושלמת ואווירה קסומה בכל משחק ( צילום, באדיבות המועדון)

כחלק מהתכניות לעתיד החתימה הקבוצה ל 4 שנים את המגיש המוכשר ענבר שחר בנו של המגיש המיתולוגי של המועדון רביב שחר ואת חברו למבואות עירון אלופת התיכוניים בשנתיים האחרונות אופק חזן. את הטריו הצעיר של המועדון משלים וויליאם זהר שהצטרף בעונה שעברה מהאקדמיה והאריך את חוזהו בקבוצה בשנתיים נוספות. בקבוצה ממשיכים לקדם צעירים וגם העונה ימשיכו גל שוורץ ובן וולר מתיכון מעין שחר ונבחרת ישראל לנוער להתחרות חזק על דקות משחק ולגרום לזוהר בר נצר כאב ראש חיובי. בנוסף אליהם הצטרף לקבוצה לאון פרידריך מהחממה של יניב בר נצר במבואות עירון ומשלים את רשימת הצעירים עילי חבר שמגיע מהאקדמיה בוינגייט במטרה להתקדם ולצבור ניסיון במגרש של הגדולים.


עמרי שוורץ ימשיך להוביל את הקבוצה ( צילום, באדיבות המועדון)

בחלק הותיק יותר של הסגל,  ימשיכו להוביל את הקבוצה הקפטן עמרי שוורץ ויחד איתו אריק הילמן. גיירמו גרסיה (1.93/37) מגיע מארגנטינה בתפקיד הקבלן עם ניסיון רב ברמה הבינלאומית. תאנוס מרוליס מגיש (32/1.86) מיוון מגיע עם ניסיון בקבוצות הפאר של פאו ואולימפיאקוס ויסייע למגישי העתיד של המועדון. מישה וולינסצי מצליב נבחרת מולדובה (2.03/28) אמור לתת את הפתרונות בהתקפה של הקבוצה.
בקבוצה מקווים שכל משחקי הליגה ישודרו בשידור ישיר וכך יוכלו להמשיך את הקשר עם האוהדים הרבים שמלווים אותם בכל עונה.
 
מאמן : זוהר בר נצר
ממשיכים: עמרי שוורץ, אריאל הילמן, אופק חזן, וויליאם זהר, ענבר שחר, גל שוורץ, בן ולר.
הצטרפו: עילי חבר (אקדמיה/ כ"ס), לאון פרידריך (מחלקת הנוער), גיירמו גרסיה (ארגנטינה), מישה וולינסצי (מולדובה), תאנוס  מרוליס (יוון).
 שוחררו: יואב ססלר(כפ"ס), נח וולף (מכבי ת''א), ינרי בל, ולדיר סיקיירה, ניקו נבון.

תארים
אליפות המדינה- 14
גביעי מדינה- 12
מאזן בליגה בעונה החולפת 4:12
 
תגובות