איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בשורות טובות – קבוצות ליגות העל חזרות לאימונים

בשורות טובות – קבוצות ליגות העל חזרות לאימונים

אושר מתווה החזרה לאימונים לקבוצות ליגות העל נשים וגברים בלבד וזאת לפי המתווה של וועדת הקורונה והוראות משרד התרבות והספורט ומשרד הבריאות. במקביל, ראשי האיגוד פועלים מול הגורמים השונים על החזרת הפעילות בשאר הליגות.

תאריך: 15/10/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

בשעה טובה, קבוצות ליגות העל חוזרות לאימונים לפי המתווה שאושר ע"י וועדת הקורונה של איגוד הכדורעף ולפי ההנחיות של משרד התרבות והספורט מהיום ה-15/10.
קבוצות המבקשות להתחיל להתאמן רשאיות לעשות זאת רק לאחר שיעבירו למשרדי האיגוד את המסמך שממנה את ממונה הקורונה והתחייבות להתנהלות תקינה תחת ההגבלות וההוראות שפורסמו.
לפי החלטת הנהלת איגוד הכדורעף וכפוף לאישור מנהל הספורט ומשרד הבריאות, ליגות העל לגברים תפתח ביום שלישי ה-3.11 וליגת העל לנשים ביום שישי ה-6.11.
במקביל, ראשי האיגוד פועלים במלוא המרץ מול הגורמים השונים להחזרת הפעילות של שאר הליגות.


בהוד השרון מתרגשים לקראת החזרה לשגרה (צילום: איגוד הכדורעף)

עדי גורן, מאמן מכבי מוסינזון הוד השרון:
"לא אחדש לאף אחד כשאגיד שתקופת הקורונה פגעה גם בנו. קטיעת העונה הקודמת, רגע לפני הפלייאוף, השאירה אצל השחקנים ואצלי טעם מר של החמצהכולנו הרגשנו שלמרות שהתוצאות לא תמיד היו לטובתינו, היה חיבור מאוד מיוחד בסגל. רצינו מאוד לבחון את כוחנו שוב מול אריות הליגה, אך נאלצנו להשאר אם התהיות של מה היה יכול לקרות אם...
העונה מלבד צמצום תקציבי לעונה הנוכחית, חוסר ודאות לגבי יכולת טכנית להביא חיזוק זר ומעקב חרד אחר הנחיות שמשתנות מהיום למחר, גם רצף האימונים נפגע עקב הסגר. מצפים לחזרה לאימונים, לתחילת המשחקים ומקווים שנוכל לארח קהל בהקדם".


 התלהבות והתרגשות במכבי רעננה לאחר האימון הראשון (צילום: איגוד הכדורעף)

ישראל אשר, מאמן מכבי רעננה, מתרגש מהחזרה לאימונים:
"הרוח והנפש נפגשו על הפרקט, אחרי תקופה ארוכה של אימוני זום, אנחנו שמחים לחזור סוף סוף לפרקט ולמקום שכל כל כך חשוב לנו. מקווים שהפעם שנחזור לפעילות מלאה, כולל משחקים, ושלא נגרר שוב לסגרים. הבנות הגיעו לאימון הראשון בהתלהבות יוצאת דופן והיתה ממש חוויה. אני מרגיש ברגעים כאלו כמה הספורט חשוב לכולנו, זה חיים שלמים,
מאחל לכולם שיהיה בהצלחה והרבה בריאות".


 מתגעגעים לאקשן (צילום: איגוד הכדורעף)

קישורים:
מידע וטפסים "קורונה"
 http://www.iva.org.il/data.asp?id=105
 
שיטת משחקים ליגת על גברים
  http://www.iva.org.il/League.asp?LeagueId=1711&cYear=2021
 
שיטת משחקים ליגת על נשים
 http://www.iva.org.il/League.asp?LeagueId=1712&cYear=2021
 
תגובות