איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > שישי נשים - ליגת על נשים מחזור 2

שישי נשים - ליגת על נשים מחזור 2

לאחר פתיחת המחזור השני בליגת העל נשים ביום שלשי עם ניצחונה המשכנע של הפועל כ"ס על מכבי חיפה, ישלימו שאר הקבוצות את מחזור הליגה ביום שישי, הפועל קריית אתא תארח את מכבי חדרה, בנות נצרת את מכבי רעננה (שידור ישיר באתר האיגוד) שידור ומכבי מוסינזון הוד השרון את ק.ק ת"א (שידור ישיר באתר האיגוד)

תאריך: 12/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המחזור השני בליגת העל נשים נפתח ביום שלישי עם האלופה הפועל כפר סבא שמנצחת 3:0 את מכבי חיפה ומאותת לליגה על כווניתיה להשאיר את צלחת האליפות בשרון, משחק זה פתח את שידורי הכדורעף בערוץ הספורט.
מחר (שישי) יושלם המחזור השני כאשר הפועל קריית אתא תארח את מכבי חדרה, קריית אתא והמאמן גיא שמאי מכוונים העונה לכל התארים והציבו קבוצה חזקה שתהווה אתגר לחיפה וכפר סבא במאבק על צלחת האליפות, קריית אתה מנצחת במחזור הראשון את נצרת.
מהצד השני מכבי חדרה והמאמנת  אניה גרמן מנצחות במחזור הראשון את ק.ק ת"א במשחק שאפשר להגדיר כהכנה למפגש מול קריית אתא, הקבוצה החדרתי נראית מצוין ושואפת כמו כל השנים האחרונות להוות יריב שקול לקבוצות הגדולות ולהתברג באופן קבוע לרביעייה המובילה, צפוי משחק מרתק על 3 הנקודות.


מכבי חדרה, אתגר קשה בקריית אתא ( צילום, באדיבות המועדון)


מכבי בנות נצרת עם סגל מעניין והרבה אופטימיות למרות ההפסד במחזור הפתיחה לקריית אתא יארחו את מכבי רעננה והמאמן ישראל אשר לאחר הפסד כואב מול הפועל כפר סבא, נצרת לא תוותר הפעם בקלות ותרצה מאוד להשאיר את הנקודות בעיר הבשורה ( בשידור ישיר באתר האיגוד https://www.iva.org.il/live-stream.asp) . מכבי מוסינזון הוד השרון עם הסגל הצעיר בליגה תארח את ק.ק ת"א שחייבת להתחיל לצבור נקודות, הוד השרון מפסידה במחזור הראשון לחיפה, רן גאון וקבוצתו מפסידים למכבי חדרה (שידור ישיר באתר האיגוד https://www.iva.org.il/live-stream.asp)


מכבי בנות נצרת, אם שלוש שחקניות רכש ברזילאות הקבוצה רוצה לרקוד סמבה בשישי ( צילום, באדיבות המועדון)
תגובות