איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > סיכום השבת מליגת העל נשים וגברים

סיכום השבת מליגת העל נשים וגברים

שני משחקים התקיימו הערב (שבת) בליגת העל נשים הפועל קריית אתא מנצחת את רעננה, הפועל כפר סבא מנצחת במשחק השלמה את מכבי הוד השרון

תאריך: 21/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
שני משחקיים התקיימו הערב בשתי הליגות הבכירות, בליגת העל נשים גיא שמאי ולהקתו ממשיכים לנצח, הפעם את רעננה 3:0, בגברים הפועל כפר סבא מנצחת 3:0 את הוד השרון במשחק השלמה מהמחזור הראשון

מכבי רעננה – עירוני קריית אתא
3:0 ( 25:13- 25:15-25:13)
האם האימפריה הצפונית חוזרת לימי הזהר של שנות האלפיים? בשנים אלו הפועל קריית אתא השיגה -11 אליפות ו -10 גביעי מדינה, לפי האנרגיה השוררת בקבוצה ורמת המשחקים שהקבוצה מציגה אפשר לומר בברור שאכן זו אחת המטרות של הצוות המקצועי וההנהלה העונה ובכלל.
קבוצתו של ישראל אשר מנצחת במחזור האחרון במשחק צמוד וקשה את בנות נצרת רצתה להמשיך את מסלול הניצחונות אך הפעם היריבה הייתה קשה יותר, הקבוצה החזקה של גיא שמאי שביחד עם כפר סבא וחיפה תאבק ככל הנראה על צלחת האליפות לא נתנה הרבה סיכוי לרענניות ובמשחק חד צדדי מנצחת 3:0
גיא שמאי מאמן קריית אתא, מרוצה מהיכולת ומהאפשרות לשלב את הדור הצעיר במשחקים:" פתיחת משחק מהוססת שלנו בתחילת המערכה הראשונה אך לאחר מכן השתלתנו על משחק הסרב שלנו שעבד טוב יותר ועשה לנו את העבודה לקלה יותר, מרוצה מאוד מהיכולת הקבוצתית שלנו משלוב הבנות הצעירות במשחק"
מאמן רעננה ישראל אשר" לצערי לא התעוררנו ממנוחת השבת, פשוט לא שיחקנו, חולשה שתפסה את כל הקבוצה בכל הפרמטרים ועשינו חיים ממש קלים לקריית אתא"
בהפועל עירוני קרית אתא, שוואנסקה הובילה עם 16 נקודות (5 אייסים ו-2 חסימות) אחריה המצליבה די קאסטרו (4 אייסים) עם 13 נקודות (3 אייסים), אחוזי הקבלה בקבוצה היו 47%, ו-59% בהתקפה, וביצעו 21 טעויות במשחק. מ.כ. מכבי רעננה סיימו עם 29% גם בקבלה וגם בהתקפה, וביצעו גם 21 טעויות במשחק.
מחזור הבא – מכבי רעננה תארח את מכבי חיפה, קריית אתא תפגוש את מכבי מוסינזון


 הפועל עירוני קריית אתא, האימפרייה הצפונית לא עוצרת ( צילום ,באדיבות המועדון)

ליגת על גברים ( משחק השלמה ממחזור 1)
מכבי מוסינזון הוד השרון - הפועל כפר סבא 3:0 ( 25:20-25:16-25:18)
במחזור השלמה מהמחזור הראשון הפועל כפר סבא התארחה אצל מכבי הוד השרון למשחק חשוב מאוד לפני לקראת השבוע הבא שבו תשחק ביום שלישי מול קריית אתא וביום חמישי מול הפועל מטה אשר/ עכו ( שידור ישיר בערוץ הספורט) ,הקבוצה הכפר סבאית מגיעה מרוכזת לקראת הדרבי השרוני  ובמשחק מאורגן מנצחת את המשחק.
עדי גורן מאמן הוד השרון " ידעתי מראש שאנחנו הולכים למשחק מאוד קשה ושנצליח לעשות משהו רק בזכות קבלה יציבה ומכת פתיחה אגרסיבית, לצערי בשני המדדים לא צלחנו, נעבור על הווידאו, נמשיך להתאמן ונעלה חדים יותר לשאר משחקי השבוע"
 שגיא ברעם מאמן כפר סבא " אנחנו מאוד מרוצים, יש לנו שבוע קשה מאוד לפנינו וידענו שאסור לנו להיגרר למשחק ארוך, שיחקנו סולידי, לא משחק גדול. שמרנו על משחק מאורגן ומסודר בלי הרבה טעויות, רוצה לציין את סלבה בצ'קלה שסיים עם 14 נקודות בתפקיד שלא רגיל לשחק בו, צריך לעבוד הרבה על ההרכב הזה בלי טמיר ולקוות שיחזור כמה שיותר מהר אלינו להמשך הליגה"
איליה גולדרין הוביל את כ"ס עם 18 נקודות (2 חסימות ו-3 אייסים – 57% בהתקפה, 67% בקבלה), אחריו סלבה בצ'קלה (ששיחק כמצליב) עם 14 נקודות (2 חסימות ואייס – 58% בהתקפה). הקבוצה סיימה עם 57% בקבלה ו-59% בהתקפה, חסמה 9 כדורים וביצעה 13 טעויות במשחק.
מי שבלט בהוד השרון היה המצליב ולודימיר טיבקון עם 16 נקודות (48% בהתקפה), נתוני הקבלה של הקבוצה היו 53% שסיפקו רק 41% בהתקפה, בסה"כ היו 6 חסימות וביצעו 17 טעויות במשחק.
מחזור הבא - מכבי הוד השרון תפגוש את ק.ק תל אביב, הפועל כ"ס תתארח בקריית אתא
תגובות