איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בחמישי מפגש צמרת - הפועל 'יואב' כפר-סבא vs הפועל 'גליל' מטה אשר/עכו

בחמישי מפגש צמרת - הפועל 'יואב' כפר-סבא vs הפועל 'גליל' מטה אשר/עכו

לאחר ההפסד מול המעפיל, תתארח האלופה ביום חמישי בביתה של הפועל 'יואב' כפר-סבא. הפועל מטה אשר/עכו סובלת ממכת פציעות ותחסר ככל הנראה כמה שחקני מפתח. בהפועל כפר סבא טמיר הרשקו חוזר למגרשים לאחר החלמתו מנגיף הקורונה והכפר סבאים נראים מוכנים לאתגר ומגיעים למשחק זה לאחר ניצחון מרשים על הפועל קריית אתא. המשחק ישודר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

תאריך: 25/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
לאחר ההפסד מול המעפיל ביום שלישי, תתארח האלופה בביתה של הפועל כפר סבא (שידור ישיר בערוץ הספורט). הפועל מטה אשר/עכו סובלת ממכת פציעות ותחסר ככל הנראה כמה שחקני מפתח. כזכור, אלכס אוסוקין ונועם אריאל נפצעו במשחק מול המעפיל והם בספק למשחק זה. בהפועל כפר סבא, טמיר הרשקו החלים לאחר הדבקותו בנגיף הקרונה וצפוי לשחק. כפר סבא מגיעה למפגש החשוב לאחר נצחון חוץ על קריית אתא ונראית לפחות על הנייר מועמדת לנצחון, אך כמובן אין להספיד את האדומים שידועים בכח המנטלי שקיים בקבוצה.מאזן התוצאות ב-4 העונות האחרונות בכל המסגרות (ליגה סדירה, פלייאוף וגביע)  עומד על 3:14 לזכות מטה אשר, נתון מדהים שמסביר את מעמד האלופה בשנים האחרונות בכדורעף הישראלי.
שני המאמנים המנוסים, שגיא ברעם מאמן כפר סבא ונעם כץ מאמן הפועל מטה אשר/עכו, יפגשו למשחק שחמט, כאשר מצד אחד נועם כץ עם סגל חסר יחפש כל דרך להפתיע ומהצד השני שגיא ברעם עם סגל מלא יצטרך לגרום לקבוצתו לא להכנס לשאננות ולהפגין יכולת שיא על מנת לא לאבד את ההזדמנות לנצח.


 נועם אריאל, המוסר הראשי של הפועל מטה אשר/עכו שנפצע מול המעפיל יחסר מאוד לניהול המשחק 

נועם כץ, מאמן האלופה, יודע שלא הולך להיות קל  "יש לנו קבוצה טובה ששיחקה כדורעף מצוין יחסית לתחילת השנה אבל הפציעות מונעות מאתנו לשחק בהרכב מלא. אנחנו צריכים להתייצב ולהחלים ולכן אני ממתין להחלטות הצוות הרפואי לגבי הכשירות של השחקנים למשחק הקרוב. אנחנו תמיד רוצים לנצח בכל משחק אבל בסיטואציה הנוכחית צריך לחשוב קודם כל על בריאות השחקנים ועל העונה הארוכה שלפנינו. סגל השחקנים למחר טרם נקבע בעקבות הפציעות, נעשה את המקסימום במצב הקיים".


הפועל כפר סבא יודעת שזו הדמנות לנצח את היריבה המושבעת (צילום: CEV)

מאמן כפר סבא, שגיא ברעם, אמר לקראת המפגש: "אנחנו מתכוננים למשחק מאוד קשה וצמוד מול מטה אשר. אנחנו מכבדים אותם ויודעים שהם האלופים. יש לנו את היום ומחר כדי להגיע כמה שיותר מוכנים למשחק, שמסיים לנו למעשה שבוע מתיש של שלושה משחקים בחמישה ימים, אבל עד עכשיו השחקנים עומדים בעומס הזה. אני מקווה שזה ימשיך ככה גם ביום חמישי ואני מקווה שיהיה גם משחק טוב כי אני חושב שהקהל שצמא לראות כדורעף בארץ חיכה למפגשים האלה".
קפטן הקבוצה, סבה דבש, שעבר העונה ממטה אשר לכפר סבא הוסיף: "אני מאוד שמח שסוף סוף יהיה משחק שישודר  בטלוויזיה - כי ‏‏לא רואים כמעט כדורעף בטלוויזיה הישראלית. ‏מקווה שהרמה של המשחק תהיה מספיק טובה ‏כדי שהצופים בבית יוכלו ליהנות".


סבה דבש ישחק לראשונה העונה מול חבריו הטובים לקבוצה מהעונה הקודמת (צילום: CEV) 

המחזור החמישי יסתיים בסוף השבוע, כאשר מכבי תל אביב חוזרת לשחק לאחר שבמחזור האחרון הייתה חופשית, ותארח בביתה את עירוני קריית אתא. במשחקים הנוספים: הפועל המעפיל תפגוש את ק.ק ת"א ומכבי מוסינזון הוד השרון תארח בביתה את מ.ס עיילבון (שידורים ישירים באתר האיגוד).

תגובות