איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע ה- CEV, הפועל כפר סבא מול פוטסדאם הגרמנית

גביע ה- CEV, הפועל כפר סבא מול פוטסדאם הגרמנית

היום (רביעי) בשעה 20:00 תתמודד אלופת ישראל בכדורעף, קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא מול פוטסדאם הגרמנית במסגרת גביע אירופה. אלעד שפגט מאמן הקבוצה "נגיע למשחק מוכנים ועם תוכנית משחק ברורה במטרה להפתיע את הקבוצה החזקה של פוטסדאם"

תאריך: 25/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
היום (רביעי) בשעה 20:00 תתמודד אלופת ישראל בכדורעף, קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא מול פוטסדאם הגרמנית במסגרת גביע אירופה.
הקבוצה הגרמנית מדורגת במקום הראשון בליגה (אך שיחקה יותר משחקים מיריבותיה) ונחשבת לאחת הקבוצות החזקות בגרמניה ולפני שנתיים בעונת 2018/2019 זכתה באליפות המדינה.  הפועל כפר סבא מגיעה למשחק לאחר פתיחה חזקה של הליגה עם שלושה משחקים בלא שאיבדה אף מערכה, אבל גם בקבוצה יודעים שהמשחק מול היריבה הגרמנית החזקה לא עומד להיות פשוט בכלל. מאמן הקבוצה אלעד שפגט: "התנאי כאן בגרמניה  טובים מאוד. אנחנו נמצאים במקום פסטורלי ושקט והגרמנים, שקיבלו אותנו יפה, נענים לכל הצרכים שלנו. ערכנו מספר אימוני כדורעף, חדר כושר ואימון טקטי ונגיע למשחק מוכנים ועם תוכנית משחק ברורה במטרה להפתיע את הקבוצה החזקה של פוטסדאם".
שחקנית הקבוצה עדי בן חיים, הוסיפה: "פוטסדאם היא קבוצה מעולה, כמה רמות מעלינו אך זהו רק משחק אחד שקובע ותמיד יש את האפשרות שמשהו יכול להפתיע ולקרות. אנחנו באות כקבוצה אחת ונעשה את המיטב".


הפועל כפר סבא נשים, הקבוצה מגיעה מוכנה להפתיע ( צילום, יוסי לזרוב)
תגובות