איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ניצחון לכפר סבא על הפועל מטה אשר/ עכו בקרב הטיטאנים

ניצחון לכפר סבא על הפועל מטה אשר/ עכו בקרב הטיטאנים

הפועל כפר סבא מנצחת 3:0 את האלופה, הפועל גליל מטה אשר/ עכו במשחק שפתח את המחזור החמישי, האדומים מגיעים למשחק זה ללא שלושה שחקני הרכב, אלכס אוסוקין נועם אריאל שנפצעו במשחק ההפסד מול הפועל המעפיל וסטס נביאדומסקי שגם סוחב פציעה ובהמלצת הצוות הרפואי קיבל עוד שבוע מנוחה, המאמן נועם כץ מצרף לסגל הערב את דור העתיד של המועדון שהוכיח שיש למה לצפות מהחבורה הצעירה הזו, בכפר סבא טמיר הרשקו חוזר לעסקים לאחר החלמתו מנגיף הקורונה.

תאריך: 26/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הפועל כפר סבא - הפועל גליל מטה אשר/עכו 3:0 ( 25:19- 25:22-25:182)
הפועל כפר סבא ארחה הערב את האלופה הפועל גליל מטה אשר/ עכו שמגיעה למשחק זה ללא שלושה שחקני הרכב, אלכס אוסוקין ונועם אריאל שנפצעו במשחק מול הפועל המעפיל וסטאס ניביאססקי שגם סוחב פציעה ובהמלצת פזיטרפיטס הקבוצה קיבל עוד שבוע מנוחה,המאמן נועם כץ מצרף לסגל הערב את דור העתיד של המועדון שהוכיח שיש למה לצפות מהחבורה הצעירה הזו, 


משחק מרתק בין שתי קבוצות גדולות ( צילום איגוד הכדורעף)

המשחק  נפתח בדברים שהקריא שחקן כפר סבא נועם בירן לרגל יום המאבק באלימות נגד נשים: "השבוע ציינו כמדי שנה את יום המאבק הבינלאומי נגד נשים. האלימות אינה תופעה חדשה. אבל בשנים האחרונות אנו רואים הסלמה קשה ברמת האלימות בחברה בכלל ובתופעת האלימות בתוך המשפחה בפרט.
יום המאבק באלימות נגד נשים אינו יום עבור ולמען נשים. הוא יום עבור כולנו. ביום זה עלינו לומר בקול רם וברור שלהיות קורבן לאלימות זו לא בושה! חייבים לעצור את האלימות.  רק אם נשבור את מעגל השתיקה, ונסיר את החרפה והבושה הנלווית לאלימות נגד נשים, נצליח להילחם בתופעה, היום אנחנו כנציגי הכדורעף הישראלי אומרים לכולכם – עד כאן!
אסור לנו לתת לגיטימציה לאלימות מכל סוג ומכל סיבה. זהו המאבק של כולנו, של כלל החברה הישראלית" 


יום המאבק באלימות נגד נשים, טכס חשוב בפתיחת המשחק ( צילום איגוד הכדורעף)

יצאנו לדרך- לאחר פתיחה שקולה של המשחק הצליחה כפר סבא לפתוח יתרון קטן של 7:12, בליץ של מטה אשר הכניס אותה בחזרה לתמונה עד לשוויון 14,  מכאן כפר סבא הצליחה באופן עקבי להגדיל את היתרון עד לסיומה של המערכה בה ניצחה 25:19.


נועם כץ מאמן האלופה, מרוצה מהיכולת של דור העתיד למרות ההפסד ( צילום איגוד הכדורעף)

המערכה השנייה נפתחה ביתרון קל של מטה אשר ששחקניה הצעירים הראו יכולת טובה על המגרש ולמרות סגל חסר הצליחו להישאר בתמונה בפתיחת המערכה. אולם כפר סבא לא נתנה ליריבתה לברוח ואף נטלה את היתרון 8:10. כפר סבא הוסיפה לשמור על היתרון תוך הנחתות נפלאות של קפטן הקבוצה סבה דבש. משם ועד סיום המערכה כפר סבא פתחה מבערים וניצחה את המערכה 25:18.


הפועל כפר סבא, הפעם זה היה ערב ירוק (צילום איגוד הכדורעף)

המערכה השלישית החלה עם נקודות יפות של עידו דוד וגיא משעלי ממטה אשר, האורחים הראו התלהבות שהצליחה להשאיר אותם בתמונה ואפילו להוביל אותם ליתרון קטן 7:10. הכפר סבאים העלו הילוך  והשוו את התוצאה, מכאן ועד סיום המערכה התנהל משחק צמוד כשכפר סבא שומרת על יתרון קטן בעיקר בזכות יכולת מעולה של טמיר הרשקו עד לניצחון במערכה 25:22.


 שגיא ברעם מאמן כפר סבא, מרוצה מהנצחון ויודע שהאדומים יראו אחרת בהמשך העונה ( צילום איגוד הכדורעף)

שגיא ברעם מאמן הפועל כפר סבא אמר בסיום המשחק: "סך הכל משחק שלא התעלה לרמה גבוהה, ציפיתי מהקבוצה לשחק יותר מסודר ויותר אחראי בעיקר בכל הקשור למשחק הסרב שלנו. סיימנו עם 13 טעויות מבלי לקחת הרבה מאוד סיכונים וזה משהו שנצטרך לתקן בעתיד. ניקח בעיקר את התוצאה ונמשיך הלאה לעבוד על השישייה הראשונה בתקווה שסיימנו את סאגת השחקנים שחיוביים לקורונה, אין לי ספק שהעתיד מבינת המפגש בין שתי הקבוצות ייראה אחרת - כשמטה אשר ישחקו בהרכב מלא, הסיפור יהיה שונה לחלוטין".
 

נועם כץ מאמן הפועל "גליל" מטה אשר עכו אמר בסיום: "כל הכבוד לשחקנים הצעירים שלנו שנתנו את הכל. מקווה שהפצועים יחזרו מהר ונוכל לתת לכפר סבא ולקבוצות האחרות מאבק בהמשך העונה".


אלכס אוסיקין כוכב האלופה הפעם כמנהל סטיסטיקה עקב פציעתו (צילום איגוד הכדורעף)

סטיסטיקה:
 הפועל כפר סבא -
הקפטן סבה דבש (80% בהתקפה), טמיר הרשקו (3 חסימות ואייס) וסלבה בצ'קלה (3 חסימות) הובילו את הפועל יואב כפר-סבא עם 13 נקודות כ"א.
אחוז הקבלה של הקבוצה היה 71%, ואחוז ההתקפה היה 61%, בסוף סיימו עם 18 טעויות במשחק, וחסמו 13 כדורים.
הפועל מטה אשר / עכו- עידו דוד הוביל עם 20 נקודות, אחריו קווין פוייר עם 10 נקודות. הקבוצה סיימה עם 52% בקבלה, ו-41% בהתקפה. חסמו 4 כדורים וביצעו 19 טעויות במשחק.

המחזור החמישי יסתיים בסוף השבוע עם המשחקים הבאים:
 
תגובות