איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > תפריט השבוע – 16 משחקים בליגות העל נשים וגברים

תפריט השבוע – 16 משחקים בליגות העל נשים וגברים

ליגות העל לנשים וגברים יחלו עוד שבוע עמוס הכולל משחקים נהדרים בין הקבוצות הטובות בליגה שנאבקות על צלחת האליפות ומקום בפליאוף העליון וקבוצות הביניים שעד כה מציגות כדורעף משובח ומשחקים מותחים.

תאריך: 29/11/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

עוד שבוע עמוס על הפרק בליגות העל לנשים וגברים, עם לא פחות מ- 16 משחקים כולל שידורים ישירים באתר האיגוד ומשחק הגברים בין הפועל מטה אשר/עכו למכבי תל אביב בשידור ישיר בערוץ הספורט.


ליגת העל נשים, דרבי צפוני על מלכות הצפון.

ליגת העל נשים תפתח את השבוע המרתק (מחזור 5) כבר ביום שני עם דרבי צפוני לוהט בין מכבי חיפה להפועל קריית אתא. מכבי חיפה מגיעה למשחק זה לאחר שלושה הפסדים רצופים ולפי שמועות מזקני העיר חיפה לא זוכרים פתיחת עונה שכזו. קריית אתא, שמסמנת העונה צלחת אליפות, תרצה להראות מי מלכת הצפון.
עוד דרבי מחכה לנו גם בשרון, שם השחקניות הצעירות של מכבי מוסינזון הוד השרון תארחנה את האימפריה הכפרסבאית. ק.ק ת"א תארח את מכבי רעננה, שמגיעה לאחר ניצחון מרשים על מכבי חיפה, ומכבי חדרה את בנות נצרת מוצפות האנרגיה לאחר שני ניצחונות חוץ על מכבי חיפה וק.ק ת"א.


 על גברים - אקשן מהסרטים 

ביום שלישי יכנסו הגברים לחגיגה עם מחזור מס' 6, כאשר הפועל המעפיל תארח את הפועל כפר סבא. הקיבוצניקים מציגים יכולת טובה בשני המשחקים האחרונים וירצו להפתיע את שגיא ברעם ולהקתו ולהשאיר את הנקודות בקיבוץ. עירוני קריית אתא תפגוש את העולה החדשה אס"א ב"ש וק.ק ת"א, שכרגע עדיין ללא ניצחון, את עיילבון.
ביום חמישי יסתיים המחזור עם הקלאסה של הכדורעף הישראלי, הפועל מטה אשר עכו מול מכבי ת"א (ישיר בערוץ הספורט). האלופה שסובלת ממכת פציעות מגיעה למשחק זה לאחר הפסד קשה להפועל כ"ס, למרות יכולת נהדרת של הדור הצעיר במועדון. נועם כץ והשחקנים לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד עוד משחק, ביחוד לצהובים שהעונה מרגישים שצלחת האליפות חוזרת אחרי הרבה שנים לתל אביב.


 אדום מול צהוב, בשידור ישיר בערוץ הספורט

ליגת העל נשים תחזור לפרקט ביום שישי עם מחזור מס' 6, גם כאן משחק עונה שיפגיש את שתי הקבוצות הטובות בליגה,  הפועל קריית אתא תארח את הפועל כפר סבא. האימפרייה הצפונית חייבת להיות בשיא היכולת על מנת לנצח את הכפר סבאיות המצוינות. עוד במחזור, מכבי חיפה תפגוש את ק.ק ת"א , מכבי בנות נצרת מול מכבי מוסינזון ומכבי רעננה מול מכבי חדרה.
 
במוקד המחזור, מפגש האימפריות בין הפועל עירוני קריית אתא להפועל כפר סבא 

הקינוח לשבוע המדהים הזה יגיע מליגת הגברים במחזור מס' 7 עם המשחק המרכזי שיפגיש את מכבי תל אביב והפועל המעפיל. עוד במחזור זה, מכבי הוד השרון תפגוש את הפועל קריית אתא, אסא ב"ש תכבד באולמה את הפועל מטה אשר/עכו הרעבה והפועל כ"ס תארח את ק.ק ת"א.


ליגת על גברים, עם שבת של כדורעף 
 
 

 
תגובות