איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ליגת על גברים- כפר סבא דוהרת

ליגת על גברים- כפר סבא דוהרת

המחזור ה-6 בליגת העל בכדורעף לגברים יצא היום לדרך. הפועל כפר סבא השיגה ניצחון חמישי רצוף על הפועל המעפיל/ מנשה/ עמק חפר 3:0 ואילו מ.ס עילבון ניצחה את ק.ק תל אביב 3:0, המחזור יימשך במשחק בין מטה אשר למכבי תל אביב ביום חמישי, משחק שיועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

תאריך: 01/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוב  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המחזור ה-6 בליגת העל בכדורעף לגברים יצא היום לדרך. הפועל כפר סבא השיגה ניצחון חמישי רצוף על הפועל המעפיל/ מנשה/ עמק חפר ואילו מ.ס עילבון ניצחה את ק.ק תל אביב, המחזור יימשך במשחק בין מטה אשר למכבי תל אביב ביום חמישי, משחק שיועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.

הפועל כפר סבא- הפועל המעפיל / מנשה / עמק חפר 0:3 (9:25, 18:25, 25:27)
הפועל כפר סבא הגיע למשחק אחרי רצף של ארבעה ניצחונות רצופים שבאו לאחר ההדחה הכואבת מגביע אירופה בתחילת העונה מול האליבנק הטורקית. המעפיל מצידה ניסתה לחבר ניצחון שלישי רצוף אבל כשלה מול חבורה כפר סבאית נחושה שפתחה בסערה את המשחק והמשיכה לניצחון במערכה השנייה. המערכה השלישית כבר הייתה צמודה הרבה יותר והמעפיל נטלה את ההובלה, אלא שקאמבק של כפר סבא לאחר שיוויון 20 הביא לניצחון דחוק במערכה השלישית במשחק שהועבר בשידור ישיר באתר האיגוד.
שגיא ברעם מאמן כפר סבא:" סך הכל משחק טוב שלנו, שתי מערכות ראשונות כמעט בלי טעויות, עשינו עבודה טקטית מצוינת ועמדנו מסודרים. במערכה השלישית היתה נפילה גדולה מאוד בריכוז והמעפיל ניצלו את זה לבריחה מהירה באמצע המערכה, אני שמח שידענו לחזור לקראת סוף המערכה ולנצח אותה, המחמאות לבצ'קלה שמסיים בספרות כפולות את משחק הבלוק וחייב לומר מילה טובה לענבר שחר מוסר צעיר שכיף לראות אותו ומתקדם ושיחק ממש יפה היום".
ואסילי פוילוב שחקן הפועל כפר סבא: "אני מאוד שאנחנו שמחים עם הניצחון. היה לנו משחק טוב מבחינת הסרב. ידענו ללחוץ במערכות הראשונות מאוד חזר, איבדנו קצת ריכוז במערכה השנייה אבל ראדק נכנס ועשה את העבודה והוביל אותנו בדרך לניצחון כל הכבוד גם לסלבה בצ'קלה עם משחק מעולה ו10 חסימות! רק שנמשיך ככה"

מאמן המעפיל זוהר בר נצר: "הפועל כפר סבא קבוצה מאוזנת ומאומנת, שיחקו מצוין את שתי  המערכות ראשונות. במערכה השלישית התחלנו עם ענבר שחר שניהל מצויין את המתקיפים, לצערי היה חסר לנו עוד קצת ריכוז על מנת לנצח את המערכה השלישית"

סטיסטיקה:

גארסיה גאלירמו (63% בקבלה, 52% בהתקפה) ומישה וולינסקי הובילו את הפועל המעפיל/מנשה/עמק-חפר עם 13 ו-10 נקודות בהתאמה. אחוזי הקבלה הקבוצתיים היו 66%, ואחוז ההתקפה היה 43%, בסוף סיימו עם 14 טעויות במשחק, וחסמו 2 כדורים והשיגו 2 אייסים.
סלסה בצ'קלה (75% בהתקפה עם 10!!! חסימות) הוביל את הפועל יואב כפר-סבא עם 19 נקודות, אחריו הקפטן סבה דבש (73% בקבלה, 68% בהתקפה) ואיליה גולדרין (48% בקבלה, 63% בהתקפה, 3 אייסים) עם 15 נקודות כ"א. אחוז הקבלה של הקבוצה היה 62%, ואחוז ההתקפה היה 66%, בסוף סיימו עם 15 טעויות במשחק, וחסמו 13 כדורים, וסיימו עם 7 אייסים

מ.ס עילבון- ק.ק תל אביב 0:3 (12:25, 17:25, 18:25)
ק.ק תל אביב שעדיין לא ניצחה העונה התמודדה מול  עילבון שניצחה רק פעם אחת העונה (את אסא בן גוריון באר שבע). את המערכה הראשונה עילבון ניצחה בקלות, במערכה השניה ק.ק תל אביב מתחה את עילבון עד אמצע המערכה אבל אז שחקני עילבון פתחו מבערים וניצחו את המערכה הזו, גם במערכה השלישית שלטה עילבון שניצחה לבסוף במשחק כולו.
סטיסיסטיקה
הקפטן מייקל שופאני (72% בהתקפה, 5 אייסים) הוביל את מ.ס. עילבון עם 26 נקודות, 85% בקבלה ו-62% בהתקפה. חסמו 5 כדורים, 10 אייסים וביצעו 25 טעויות במשחק.
בק.ק. תל אביב, תומר ליבוביץ (55% בהתקפה) סיים את המשחק עם 7 נקודות. הקבוצה סיימה עם 63% בקבלה, ו-36% בהתקפה. חסמו 2 כדורים, סיימו עם 2 אייסים וביצעו גם 25 טעויות במשחק.ביום חמישי,3.12 , יתמודדו כאמור הפועל "גליל" מטה אשר/ עכו מול מכבי תל אביב במשחק שיועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט. המשחק  בין עירוני קרית אתא ובין אסא בן גוריון באר שבע נדחה ל-19 בדצמבר
תגובות