איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משחקי הכס – הפועל גליל מטה אשר/ עכו מול מכבי יעדים ת"א

משחקי הכס – הפועל גליל מטה אשר/ עכו מול מכבי יעדים ת"א

שתי אימפריות הכדורעף יפגשו מחר (חמישי 20:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) למשחק הראשון ביניהן העונה, הפועל מטה אשר /עכו תארח את מכבי ת"א בהיכל הספורט נעמן. האלופה שסובלת ממכת פציעות ומקווה שאלכס אוסוקין וסטאס נביאדומסקי יהיו כשירים למשחק, האדומים מגיעים למשחק זה לאחר הפסד קשה להפועל כ"ס, למרות יכולת נהדרת של הדור הצעיר במועדון בהפסד לכפר סבא, מול מכבי ת"א החזקה הקבוצה צריכה להגיע בשיא היכולת, נועם כץ והשחקנים לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד עוד משחק, ביחוד לצהובים שהעונה מרגישים שצלחת האליפות חוזרת אחרי הרבה שנים לתל אביב.

תאריך: 02/12/2020  |  כתב: דן שיראי  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

שתי אימפריות הכדורעף יפגשו מחר (חמישי 20:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) למשחק הראשון ביניהן העונה, הפועל מטה אשר /עכו תארח את מכבי ת"א בהיכל הספורט נעמן לאחד המפגשים המסקרנים בכדורעף הישראליהאלופה שסובלת ממכת פציעות ומקווה שאלכס אוסוקין וסטאס נאבייסקי יהיו כשירים למשחק, האדומים  מגיעים למשחק זה לאחר הפסד קשה להפועל כ"ס, למרות יכולת נהדרת של הדור הצעיר בהפסד לכפר סבא, מול מכבי ת"א החזקה הקבוצה צריכה להגיע בשיא היכולת, נועם כץ והשחקנים לא יכולים להרשות לעצמם להפסיד עוד משחק, ביחוד לצהובים שהעונה מרגישים שצלחת האליפות חוזרת אחרי הרבה שנים לתל אביב.


הפועל מטה אשר /עכו,רוצים להשאיר את הנקודות בבית ( צילום, באדיבות המועדון)

מי יעצור את הנרי - יהיה מסקרן לראות את הגנת מטה אשר/ עכו מתמודדת עם אחד השחקנים הזרים הטובים בליגה בשנים האחרונות, הנרי בל (1.88) שהצטרף העונה לצהובים ,הנרי שחקן נבחרת קובה לשעבר שבשנתיים האחרונות שיחק במדי הפועל המעפיל ורשם מספרים דמיוניים כאשר חצה לא פעם את רף ה- 40 נקודות למשחק ואף הגיע ל-50 נקודות.


מכבי ת"א, העונה מגיעים עם סגל מצוין והרבה תקוות להנפת צלחת ( צילום, רינת ורדי)

בשתי הקבוצות אפשר להרגיש את ההתרגשות לקראת המפגש ואין ספק שמצפה לנו משחק מותח ומרתק,
נועם כץ מאמן האלופה חוסך הפעם במילים "לפנינו משחק מול קבוצה טובה. מקווה שנהיה יציבים ונשחק טוב  ויתפתח משחק מעניין"
אלכס אוסוקין קפטן הקבוצה " אישית זה משחק שאני מחכה לו כל הזמן, המפגשים מול מכבי ת"א תמיד מותחים ומעניינים, למדנו את מכבי ת"א בשבוע האחרון ובינינו מולם טקטיקה שננסה ליישם במשחק, אבל עם כל הכבוד לטקטיקה, הקבוצה שתרצה יותר את זה יותר, תקריב יותר, תלחם יותר על כל כדור ותיהיה ארגרסיבית, לפי דעתי תנצח, הכוחות די שקולים והמשחק יכול ללכת לכל צד ביום נתון"
עמיר בן צבי, מנכ"ל מטה אשר/עכו: "הקבוצה שלנו מאוד מיוחדת העונה עם שילוב בין צעירים לוותיקים. אנחנו אוהבים לארח בנעמן שבדרך כלל מלא באוהדים ובאווירה נהדרת במשחקים כאלו. בכל מקרה, גם ללא הקהל לא צריך לעשות הרבה בשביל להחדיר מוטיבציה לשחקנים שלנו במשחקים מול מכבי ואני בטוח שיהיה משחק מעניין. מכבי תל אביב קבוצה עם איכויות גבוהות וסגל טוב מאוד בכל עמדה ונצטרך לשמור על משמעת, רוח קבוצתית ואיכות בכל נקודה ומערכה"
.

האדומים חייבים להגיע בשיא היכולת ( צילום ,באדיבות המועדון)

במכבי ת"א ההכנות בעיצומן וגם שם מבינים שמשחק זה חשוב מאוד לקראת הפליאוף
מאמן הקבוצה גל גלילי מבין את גודל האתגר ." מתכוננים למשחק חזק מול האלופה הקבוצה המובילה בליגה בשנים האחרונות, ברור לנו שאחרי הפציעות ההפסדים האחרונים מטה אשר יגיעו בכל הכוח למשחק ואנחנו נרצה להגיע ממוקדים ומוכנים לאתגר"
אסף ליבר יו"ר הקבוצה :"מדובר מבחינתנו ברגע שיא ראשון בעונה, אנחנו מגיעים למגרש הכי ביתי מול הקבוצה הכי קשה, אבל עם יומרות ורצונות כראוי למכבי ת״א- לנצח. כקבוצה כמעט חדשה לגמרי אנחנו עדיין לא לגמרי מחוברים ולא בשיא הכושר, אבל אני מקווה כי נצליח לפתח את המשחק שלנו ולהביא את הדבר שהכי בולט בעיניי- חדוות המשחק והביחד הייחודי לקבוצה שלנו העונה, צהוב עולה!"
גנדי סוקולוב קפטן הקבוצה: "אנחנו באים למשחק אחרי הכנה טובה ומאמינים בעצמנו. ובכל זאת הם כרגע האלופים ובכושר מעולה ויהיה מאוד קשה לנצח את מטה אשר בבית, מקווה שנוכל להפתיע אותם"


הצהובים מגיעים עם סגל מלא והנרי בל "מפציץ" ההגנות בליגה ( צילום, רינת ורדי)

עוד השבוע -  ליגת העל נשים תחזור לפרקט ביום שישי עם מחזור מס' 6, גם כאן  כמו בגברים יתקיים משחק עונה שיפגיש את שתי הקבוצות הטובות בליגה, הפועל קריית אתא תארח את הפועל כפר סבא. האימפריה הצפונית חייבת להיות בשיא היכולת על מנת לנצח את הכפר סבאיות המצוינות. עוד במחזור, מכבי חיפה תפגוש את ק.ק ת"א , מכבי בנות נצרת מול מכבי מוסינזון ומכבי רעננה מול מכבי חדרה.הקינוח לשבוע המדהים הזה יגיע מליגת הגברים במחזור מס' 7 עם המשחק המרכזי שיפגיש את מכבי תל אביב והפועל המעפיל. עוד במחזור זה, מכבי הוד השרון תפגוש את הפועל קריית אתא, אסא ב"ש תכבד באולמה את הפועל מטה אשר/עכו הרעבה והפועל כ"ס תארח את ק.ק ת"א.


 
תגובות