איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ולמרות הכל - טורניר בינלאומי בכדורעף חופים בישראל

ולמרות הכל - טורניר בינלאומי בכדורעף חופים בישראל

איגוד הכדורעף יארח לראשונה את הסבב האירופאי של מרכז אירופה בכדורעף חופים , הטורניר יתקיים במתחם החופים בפארק הלאומי ברמת גן ,בתקופה בה לא מתקיימות כמעט תחרויות בינלאומיות ותחת חששות לסגר נוסף ובתנאים מחמירים של הקפדה על נהלים והנחיות איגוד הכדורעף קיבל החלטה לקיים את הסבב האירופאי בכדורעף חופים בישראל. הטורניר, אשר מתקיים תחת עננת הקורונה יתקיים בתאריכים 18-19.12 ללא אפשרות כניסת קהל ולכן יועבר בשידור חי באתר האיגוד על בסיס הפלטפורמה השידורית של חברת פלייסייט באתר האיגוד.

תאריך: 13/12/2020  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

איגוד הכדורעף יארח לראשונה את הסבב האירופאי של מרכז אירופה בכדורעף חופים , הטורניר יתקיים במתחם החופים בפארק הלאומי ברמת גן ,בתקופה בה לא מתקיימות כמעט תחרויות בינלאומיות תחת חששות לסגר נוסף ובתנאים מחמירים של הקפדה על נהלים והנחיות, איגוד הכדורעף קיבל החלטה לקיים את הסבב האירופאי בכדורעף חופים בישראל.
הטורניר, אשר מתקיים תחת עננת הקורונה יתקיים בתאריכים 18-19.12 ללא אפשרות כניסת קהל ולכן יועבר בשידור חי באתר האיגוד על בסיס הפלטפורמה השידורית של חברת פלייסייט באתר האיגוד.


סופי סטריקוב ואינטה דייב, הזדמנות מציונת למדליה בינלאומית ( צילום, איגוד הכדורעף)

ההרשמה לטורניר הייתה מסע מאתגר שכן בכל מדינה ומדינה משתנות ההנחיות לגבי היכולת לצאת ולהתחרות בחול לספורטאי המקומי. המדינות אשר אישרו הגעתן וישלחו זוגות להתחרות בתחרות הינן:  בולגריה,סרביה, סלובניה ואוסטריה. על אף שהטורניר מצומצם הוא נחשב לאיכותי שכן רוב השחקנים הבינלאומיים מדורגים בתוך ה200 הראשונים בעולם. השחקן הבכיר בתחרות הוא הסלובני Nejc Zemljak, הממוקם במקום ה- 52 בעולם.
יו"ר מנהלת כדורעף החופים אשר אלקובי " אני מבקש להודות על תמיכה מיוחדת של מנהל הספורט, היחידה לספורט הישגי, וועד אולימפי, עיריית ר״ג, הודות לכם למרות קשיי התקופה הצלחתם להתארגן בזמן קצר  ביישום  והתארגנות לתחרות ע״פ כול הכללים וההנחיות המיוחדים לתקופה, מאחל בהצלחה לכולם"


עופרי מסורי ואילון אלעזר, הזדמנות למדליה בינלאומתית ברמת גן  (צילום איגוד הכדורעף)

את ישראל ייצגו מספר זוגות רב הן בנשים והן בגברים בהובלת מאמן הנבחרות אוהד רדקו.
הנבחרת הישראלית התמודדה עם טלטלות הקורונה מאז פריצת המחלה בישראל. בסגר הראשון בו נאסרו האימונים, המשיכו המאמנים לאמן פעמיים ביום דרך הזום והיקף האימונים עליהם הקפידו צוות המאמנים הפך לדוגמה למצוינות בפי שאר הענפים בישראל. היקף הטורנירים בעולם ירד משמעותית וכך למעט שני טורנירים לבוגרים בבאדן אוסטריה, ובמונפילייה צרפת לא חוו השחקנים טורניר בינלאומי מזה חודשים. הצעירים מבין הזוגות הישראלים חוו את אליפויות אירופה לצעירים אשר התקיימו בחודש ספטמבר האחרון אך אליפות העולם לצעירים שהייתה אמורה להתקיים נדחתה למועד שיפורסם בקרוב,

פרטים נוספים ולו"ז משחקים יתפרסמו בקרוב באתר האיגוד


 .
 
תגובות