איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בולגריה מנצחת את ישראל במשחק השני של מוקדמות אליפות אירופה

בולגריה מנצחת את ישראל במשחק השני של מוקדמות אליפות אירופה

תאריך: 14/01/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: דיויד סלברמן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

משחק מצוין של נבחרת ישראל, במיוחד במערכות הראשונות והשלישית הצמודות לא עזר מול הבולגרים המנוסים שניצחו 0:3 בהתמודדות, מחר בשעה 17:00 תתמודד הנבחרת במשחק קריטי מול אוסטריה 
 
המאמן נועם כץ עשה מספר שינויים בהרכב הפותח והמשחק נפתח באופן שקול כאשר שתי הקבוצות החמיצו מכות פתיחה ובולגריה עלתה ל-3:5 מהיר, ישראל, בעזרתו של איליה גולדרין השוותה ל-7:7. הבולגרים פתחו יתרון קטן אבל ישראל בעיקר בעזרתו של טמיר הרשקו עם משחק רשת נהדר הצליחה לצמצם ל-24:24, אבל הבולגרים עמדו בלחץ והצליחו לסיים את המערכה עם שתי נקודות וניצחון 24:26.


עידו דויד מפציץ ומאותת שיש לישראל דור צעיר מעולה ( צילום, דויד סלברמן)

ישראל פתחה את המערכה השנייה בצורה טובה ועלתה ליתרון 2:6 בעזרת עבודת צוות ורוח לחימה ויכולת מצויינת של עידו דוד. אבל הבולגרים חזרו למשחק והשוו ל-8:8, ולאחר מכן עם הנחתות מוצלחות של סוקולוב עלו ליתרון 14:11, מכות פתיחה מוצלחות של סקרימוב מהנבחרת הבולגרית הגדילו את היתרון בהתמדה עד לניצחון במערכה 16:25.
את המערכה השלישית ישראל פתחה בצורה דומה למערכה השניה והגיעה ליתרון 6:10, אז לקחו הבולגרים פסק זמן, אלא שגם לאחר פסק הזמן ישראל המשיכה להוביל ועלתה ליתרון 10:15, אבל הבולגרים בעיקר בעזרת מכות פתיחה מוצלחות של אטנסוב צמצמה ל-17:19, הבולגרים המנוסים הצליחו בעזרת משחק מצוין להפוך את הקערה ולנצח בסיום המערכה 22:25.
מרטין אטנסוב מנבחרת בולגריה: "זה נחמד לנצח משחק שני רצוף ואני מאוד שמח שניצחנו .0:3 זה היה משחק קשה. ישראל משחקת היטב כקבוצה והם שיחקו הגנה טובה היום והיו להם מכות פתיחה טובות, לכן אני מרוצה מהניצחון"
נועם כץ מאמן נבחרת ישראל: "זה  יהיה משחק מתסכל. אני גאה בשחקנים, שיחקנו מצוין,   השחקנים שלנו מוכיחים שהם יכולים לעמוד ברמה הזו והם צריכים ניסיון. השחקנים שלנו הם חבורה של ווינרים שצריכים לדעת איך לשחק בסופי המערכות. כל הכבוד לעידו דוד לאיליה גולדרין ולטמיר הרשקו שנתנו משחק מצויין, יש לנו נבחרת נהדרת היא רק צריכה ניסיון ובסוף היא תגיע לזה".

 ססלר במשחק מצוין הערב ( צילום, דיויד סלברמן)

יואב ססלר שחקן נבחרת ישראל: "זה טורניר ארוך והעומס צריך להתחלק בין השחקנים, אני חושב שתרמתי את חלקי על הצד הטוב ביותר, לא היו לנו מספיק משחקי אימון אבל אני חושב שעשינו גם את המשחק הזה וגם את הקודם על הצד הטוב ביותר, לקראת המשחק הבא מחר אני מאמין שאנחנו יכולים לנצח את אוסטריה".
 
 
תגובות