איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פותחים קמפיין - נבחרות הנערים והנערות יפתחו מחר את הופעותיהם במוקדמות אליפות אירופה

פותחים קמפיין - נבחרות הנערים והנערות יפתחו מחר את הופעותיהם במוקדמות אליפות אירופה

נבחרות הנערים והנערות יחלו מחר (שישי) את הופעתם במסגרת משחקי מוקדמות אליפות אירופה שמתקיימת בעיר הציורית זאדאר בקרואטיה, נבחרת הנערים תעלה לפרקט בשעה 10:00 ותפגוש את נבחרת צ'כיה החזקה המדורגת שנייה באירופה, בשעה 18:00 שעון ישראל יעלו חניכו של המאמן גיל ריב למשחק מול אוסטריה, למחרת (שבת) בשעה 10:00 שעון ישראל ישחקו הנערים מול נבחרת הונגריה, נבחרת הנערות בהדרכת המאמן תומר רוסיאנסקי תשחק מחר בשעה 10:00 ( שעון ישראל) מול נבחרת צ'כיה, למחרת יתמודדו הנערות מול הונגריה בשעה 10:00 שעון ישראל.

תאריך: 11/03/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נבחרות הנערים והנערות יחלו מחר ( שישי) את הופעתם במסגרת משחקי מוקדמות אליפות אירופה שמתקיימת בעיר הציורית זאדר בקרואטיה, נבחרת הנערים תעלה לפרקט בשעה 10:00 ותפגוש את נבחרת צ'כיה החזקה המדורגת שנייה באירופה, בשעה 18:00 שעון ישראל יעלו חניכו של המאמן גיל ריב למשחק מול אוסטריה,למחרת (שבת) בשעה 10:00 שעון ישראל ישחקו הנערים מול נבחרת הונגריה.
גיל ריב מאמן הנבחרת " פותחים מול הנבחרת הצ'כית המדורגת שנייה באירופה, זו בהחלט התמודדות מאתגרת, הבנים במוטיבציה גבוהה לבוא ולהיות נחושים על המגרש ולעשות את המקסימום"
נבחרת הנערות בהדרכת המאמן תומר רוסיאנסקי תשחק מחר בשעה 10:00 ( שעון ישראל) מול נבחרת צ'כיה, למחרת יתמודדו הנערות מול הונגריה בשעה 10:00:שעון ישראל.
תומר רוסיאנסקי מאמן הנערות " הבנות מתרגשות מאוד לקראת המשחק מחר, אנו מאמינים שאפשר לשחק טוב ולנצח"   

כל המשחקים יתקיימו במשך 3 ימי תחרות, משחק אחד או שניים לכל קבוצה ביום.
שיטת המשחקים בבנים 7 הקבוצות מחולקות לשני בתים בשיטת ליגה, שתי הנבחרות הראשונות מעפילות לפיינל פור בשיטת גביע, שאר הקבוצות מתמודדות על דירוג 5 עד 7, האלופה מעפילה אוטומטית לאליפות אירופה, 4 המדורגות הבאות עולות לשלב 2 של המוקדמות.
שיטת המשחקים בבנות 6 הקבוצות מחולקות לשני בתים בשיטת ליגה, שתי הראשונות עולות לפיינל פור בשיטת גביע, המדורגות 3 יתמודדו על מקום 5-6,האלופה תעפיל ישירות לאליפות אירופה, מספר הקבוצות שיעפילו לשלב הבא טרם נקבע סופית ויהיה בין ארבע  לחמש נבחרות,

קישורים לצפייה במשחקים באדיבות המארגנים
https://www.youtube.com/channel/UCzgxRL6wUhylcjozntleWMw
https://www.youtube.com/channel/UCzgxRL6wUhylcjozntleWMw/videos
 
ס

סגל נבחרת הנערים
 
  שם אגודה מאמן
1 ים סויסה אליצור כרמיאל אלכס קפלן
2 עילי שלו אקדמיה/מכבי רעננה לירן שפירא/גל גלילי
3 יובל טלמור אקדמיה/שטקליס נתניה לירן שפירא/גל גלילי
4 לירון טלמור אקדמיה/שטקליס נתניה לירן שפירא/גל גלילי
5 יונתן פישר הפ המעפיל מנשה עמק חפר יניב בר נצר
6 מארק רורה הפועל כ"ס אמרי פסקנסקי
7 גוליאן סמעאן מ.ס. עיילבון סמעאן סמעאן
8 שי ליברמן מכבי רעננה עומר מרשנסקי
9 יונתן לידור מכבי רעננה עומר מרשנסקי
10 ניקיטה מרון מכבי ת"א גונן מינץ
11 מור מרטן שטקליס נתניה ליאור לוק/דניאל שטיינברג
12 רביד אלפסי שטקליס נתניה ליאור לוק/דניאל שטיינברג
 
 
סגל נבחרת ישראל נערות
 
 
  שם אגודה מאמן/ת
1 שירן פז אקדמיה חן הימלפרב
2 אגם רובין הפועל גנ"צ שי ברון
3 רוני בר נצר הפועל המעפיל מנשה תומר לוינסון
4 מיה דונטו הפועל כ"ס איתי בכרך
5 סיון לוי הפועל כ"ס איתי בכרך
6 ליה בן חמו הפועל כ"ס איתי בכרך
7 עדי בוקמן הפועל עמק יזרעאל פבל פולקוב
8 מיראל סמעאן מ.ס.עיילבון סאהר סמעאן
9 תאלא סלייח מ.ס.עיילבון סאהר סמעאן
10 יעל כהן מ.ס.רמת אביב עדן פוסטרנק
11 נועה חיים מ.ס. רמת אביב עדן פוסטרנק
12 גלי קוסטינסקי מכבי חיפה סנה שטיין
       

נבחרת הנערות ( סגל מורחב)
תגובות