איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גמר פלייאוף - הפועל כ"ס מנצחת את הפועל קריית אתא במשחק הראשון

גמר פלייאוף - הפועל כ"ס מנצחת את הפועל קריית אתא במשחק הראשון

ניצחון לא פשוט (3:1) הערב להפועל כפר סבא על הפועל קריית אתא בפתיחת סדרת גמר הפלייאוף לנשים, כפר סבא ניצחה בקלות בשתי המערכות הראשונות אלא שאז בנות קריית אתא התעוררו ניצחו את השלישית ולא היו רחוקות מלנצח את המערכה הרביעית. המשחק השני בסדרה ביום חמישי בקריית אתא

תאריך: 04/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

ניצחון לא פשוט היום להפועל כפר סבא על הפועל קריית אתא בפתיחת סדרת גמר הפלייאוף לנשים, כפר סבא ניצחה בקלות בשתי המערכות הראשונות אלא שאז בנות קריית אתא התעוררו ניצחו את השלישית ולא היו רחוקות מלנצח את המערכה הרביעית. המשחק השני בסדרה ביום חמישי בקריית אתא

הפועל כפר סבא- הפועל עירוני קריית אתא 1:3  (20:25, 25:22, 14:25, 12:25)
היום נערך המשחק הראשון בסדרת גמר הפלייאוף בכדורעף לנשים. הפועל כפר סבא אירחה באולם בר לב בכפר סבא לעיני מאות מאוהדיה את הפועל עירוני קריית אתא. לפני המשחק נערך טקס פרידה מרגש ממאמן הפועל כפר סבא בשנים האחרונות חן הימפלרב שנפרד מהקבוצה בתחילת העונה לאחר שהשיג לא פחות משבעה תארים ושמונה סגנויות ועבר לאמן את נבחרת ישראל בכדורעף לנשים.חן הימלפרב בטכס הענקת התשורה 


המשחק החל בשליטה של כפר סבא שניצחה בקלות את המערכה הראשונה לאחר הצטיינות של לייה שיניין ושל אניה ויליקי הוותיקה שהובילו את חברותיהן לניצחון מוחץ במערכה.
המערכה השניה היתה העתק של המערכה הראשונה ונראה ששחקניות קריית אתא לא מצליחות להיכנס למשחק בעוד כפר סבא בניצוחה של הקפטנית הוותיקה גלית דבש זוכה שוב ושוב בנקודות ליד הרשת.
אלא ששחקניות קריית אתא התעוררו במערכה השלישית בעיקר הודות להצטיינות של המצליבה דה קסטרו שהפגינה משחק נהדר והצליחה לסחוף את חברותיה לניצחון צודק במערכה.
הפועל כ"ס ידעה לחזור לעסקים לאחר איבוד מערכה


המערכה הרביעית החלה בשליטה של השחקניות של עד שמאי מקריית אתא שהצליחו להוליך אחרי פתיחה מצויינת 10:14, אלא שאז השתנה המשחק והשחקניות של המאמן אלעד שפגט מכפר סבא זכו בשבע נקודות רצופות ונטלו את ההובלה במערכה 14:17, מכאן ועד לסיום המערכה המשיכה כפר סבא להוליך ביתרון קטן  אך יציב עד לניצחון במערכה ובמשחק כולו.
הפועל כ"ס ממשיכה להציג את היכולת המצוינת ומכוונת לדאבל


כפר סבא מוליכה 0:1 בסדרה, כאשר המשחק השני יתקיים בקריית אתא ביום חמישי בשעה 20:00.
5 שחקניות של הפועל כפר סבא בלטו עם ספרות כפולות: גלית דבש (62% בהתקפה, 5! חסימות ואייס) ויילינה שיינין (50% בהתקפה, חסימה אחת) עם 14 נקודות כ"א, אניה ויליקי (69% בקבלה, 48% בהתקפה, ואייס) וממי דיוף (36% בהתקפה, 6! חסימות ו-2 אייסים) עם 13 נקודות כ"א, וניקול קוריאה (71% בקבלה, 29% בהתקפה, חסימה ו-2 אייסים) סיימה עם 10 נקודות. הקבוצה סיימה עם 63% בקבלה ו-44% בהתקפה, חסמו 14 כדורים, השיגו 7 אייסים וביצעו 24! טעויות כלליות במשחק (12 בסרב, 4 בקבלה ו-8 בהתקפה).
ליה די קאסטרו (37% בהתקפה, חסימה אחת ואייס אחד) הובילה את  הפועל עירוני קרית אתא עם 19 נקודות. 56% בקבלה לקבוצה ו-32% בהתקפה, חסמו 6 כדורים, 4 אייסים וסיימו עם 22! טעויות כלליות במשחק (6 בסרב, 4 בקבלה ו-12 התקפות).
 
איתמר כהן, עוזר המאמן של הפועל כפר סבא: "הגענו מוכנים לסדרה הזו, פתחנו טוב מאוד ובמערכה השלישית הייתה לנו קצת ירידת מתח, אבל בסופו של דבר ניצחנו וזה הכי חשוב. נלמד מה שצריך ונבוא מוכנים גם למשחקים הבאים".
גיא שמאי, מאמן הפועל קרית אתא: "כל הכבוד לכפר סבא על הניצחון ועל אווירת הכדורעף הטובה באולם בר לב. התחלנו את המשחק בצורה קצת מהוססת הבנות התרגשו מהמעמד אך כאשר נכנסנו למשחק הצגנו יכולת טובה .נתכונן למשחק הבא על מנת לנצח ולהשוות את הסדרה. מכאן אני אשמח להזמין את כל אוהבי ואוהדי הכדורעף להגיע ולתמוך בקבוצה ביום חמישי במשחק הבית".


תגובות