איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > על הפרק גמר פלייאוף נשים משחק 2

על הפרק גמר פלייאוף נשים משחק 2

המשחק השני בגמר הפלייאוף לנשים (הטוב מחמישה משחקים) בין הפועל כפר סבא ובין הפועל עירוני קריית אתא ייערך ביום חמישי בשעה 20:00 באולם גן הרצל ברית אתא. כפר סבא מובילה 0:1 בסדרה ותרצה להעביר את ההכרעה לאולמה הביתי

תאריך: 07/04/2021  |  כתב: איגוד הכדורעף  |  צילום: איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
משחק השני בגמר הפלייאוף לנשים (הטוב מחמישה משחקים) בין הפועל כפר סבא ובין הפועל עירוני קריית אתא ייערך ביום חמישי בשעה 20:00 באולם גן הרצל בקרית אתא. כפר סבא מובילה 0:1 בסדרה ותרצה להעביר את ההכרעה לאולמה הביתי
 
הפועל קריית אתא תארח ביום חמישי (8/4) בשעה 20:00 באולם גן הרצל בעיר את האלופה הפועל כפר סבא במשחק השני של סדרת גמר הפלייאוף לנשים. הפועל כפר סבא מגיעה למשחק אחרי שניצחה במשחק הראשון, אבל מי שזכתה למחמאות על המשחק היתה קריית אתא שהצליחה בפעם השנייה העונה לקחת מערכה מהכפר סבאיות ולא היתה רחוקה מלגרור את המשחק למערכה חמישית. עבור קריית אתא מדובר במשחק של כמעט ההזדמנות האחרונה מכיון שקשה לראות את הקבוצה יוצאת מפיגור של 0:2  בסידרה אם כפר סבא תנצח במשחק. מנגד, עבור המועדון הכפר סבאי, שנציגת הגברים שלו הודחה ביום שלישי בחצי גמר הפלייאוף המקביל מול הפועל מטה אשר, רואים כבר את הדאבל מעבר לאופק לאחר שזכו בגביע מדינה לפני כשבועיים כשניצחו בגמר את מכבי חיפה.
המשחק הראשון בסדרה היה מלא תהפוכות ואחרי שתי מערכות שהלכו יחסית בקלות עבור כפר סבא התעוררו השחקניות של גיא שמאי מקריית אתא ובניצוחה של המצלבה דה קסטרו המצויינת זכו במערכה השלישית ולא היו רחוקים גם מלקחת את הרביעית. כעת, באולמן הביתי, כשהן עם הגב אל הקיר ירצו בקריית אתא להשתפר עוד קצת ולהפתיע את שחקניות כפר סבא שעדיין לא הפסידו משחק העונה.
כפר סבא, מהצד השני, תרצה, לאחר שהעונה שעברה הופסקה באמצע (והיא הוכתרה כאלופה), לסיים את הסידרה כבר בשלושה משחקים, כאשר ניצחון בקריית אתא ביום חמישי הכרחי כדי להעביר את ההכרעה לאולמן הביתי  ביום ראשון הקרוב.
 
תגובות