איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
הפועל דרום השרון גנ"צ 1
אגודה: הפועל דרום השרון
כתובת: אורנית
טלפון: 0544816073
אימייל: shaybaron00@gmail.com
הפועל דרום השרון גנ"צ 1
סגל הקבוצה
מספר שם השחקן גיל גובה עמדה
1 אברהם אמיר 27 1.90 קבלן
1 אילן שמושקיס 25 - קבלן
1 איתי אלון 31 1.90 קבלן
1 דור רווה 26 1.75 קבלן
1 דניאל עזרא 25 1.90 קבלן
1 יגאל בלאיש 33 1.90 קבלן
1 יוסף סעיד 21 1.90 קבלן
1 מאורו סרוו 52 1.90 קבלן
1 מיכאל גלוזמן 31 1.90 קבלן
1 עזריאל דקל 67 1.72 מגיש
1 עמית גיורגי 29 1.90 קבלן
11 מור נגאר 23 - קבלן
לוח משחקים
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
09/11/2019
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית ב'
מחזור 1
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי ספייקרס אורנית אולם בי"ס עמי אסף 3-0
16/11/2019
יום ש', 19:30
ליגה א' - בית ב'
מחזור 2
לה פמיליה בת-ים הפועל דרום השרון גנ"צ 1 בי"ס רמות בת-ים 0-3
23/11/2019
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית ב'
מחזור 6
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מ.ס. רמת אביב א' אולם בי"ס עמי אסף 1-3
07/12/2019
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית ב'
מחזור 4
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי המושבות אולם בי"ס עמי אסף 3-1
14/12/2019
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית ב'
מחזור 5
מכבי AOV 2 אשדוד - שועלי הדרום הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם בי"ס הקריה 0-3
04/01/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית ב'
מחזור 7
הפועל דרום השרון גנ"צ 2 הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם בי"ס עמי אסף 0-3
25/01/2020
יום ש', 21:00
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 1
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי שוהם כדורעף אולם בי"ס עמי אסף 3-2
01/02/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 2
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי ספייקרס אורנית אולם בי"ס עמי אסף 3-1
15/02/2020
יום ש', 21:00
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 3
מעורב ירושלמי הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מרכז הספורט ימק"א 3-2
19/02/2020
יום ד', 21:15
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 4
מועדון כדורעף שוהם הפועל דרום השרון גנ"צ 1 בית ספר רבין 0-3
07/03/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 5
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מכבי AOV 2 אשדוד - שועלי הדרום אולם בי"ס עמי אסף 3-2
24/03/2020
יום ג', 21:15
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 7
מכבי ספייקרס אורנית הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם ספורט אורנית פרטים נוספים
04/04/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 8
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מעורב ירושלמי אולם בי"ס עמי אסף פרטים נוספים
25/04/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 9
הפועל דרום השרון גנ"צ 1 מועדון כדורעף שוהם אולם בי"ס עמי אסף פרטים נוספים
02/05/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 6
מכבי שוהם כדורעף הפועל דרום השרון גנ"צ 1 בית ספר שלהבת פרטים נוספים
09/05/2020
יום ש', 20:30
ליגה א' - בית תחתון 1
מחזור 10
מכבי AOV 2 אשדוד - שועלי הדרום הפועל דרום השרון גנ"צ 1 אולם בי"ס הקריה פרטים נוספים
בעלי תפקידים
מאמן: ארז שור
איש צוות: טל בן זאב
איש צוות: סער מיאלי