איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
הפועל מטה אשר עכו
אגודה: הפועל מטה אשר
כתובת: כפר מסריק
הפועל מטה אשר עכו
סגל הקבוצה
מספר שם השחקן גיל גובה עמדה
לוח משחקים
תאריך מסגרת מארחת אורחת אולם תוצאה
15/10/2013
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 1
הפועל מטה אשר עכו אליצור אלון ה. השרון היכל הספורט נעמן 0-3
22/10/2013
יום ג', 19:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 2
הפועל עירוני קרית אתא הפועל מטה אשר עכו אולם גן הרצל ק.אתא 3-0
29/10/2013
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 3
הפועל מטה אשר עכו הפועל ירושלים 1 היכל הספורט נעמן 0-3
07/11/2013
יום ה', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 4
הפועל מטה אשר עכו מכבי מוסינזון הוד-השרון היכל הספורט נעמן 1-3
14/11/2013
יום ה', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 5
הפועל יואב כפר-סבא הפועל מטה אשר עכו אולם בר-לב כפר סבא 3-0
19/11/2013
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 6
הפועל מטה אשר עכו מנשה/חדרה/עמק חפר היכל הספורט נעמן 1-3
22/11/2013
יום ו', 16:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 7
מכבי הרבלייף תל-אביב הפועל מטה אשר עכו מרכז הרב ספורט ת-א 3-2
03/12/2013
יום ג', 20:15
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 8
אליצור אלון ה. השרון הפועל מטה אשר עכו אולם מרכז ספורט רבין 3-0
07/12/2013
יום ש', 19:30
גביע המדינה Winner לגברים
רבע גמר
הפועל מטה אשר עכו הפועל עירוני קרית אתא היכל הספורט נעמן 0-3
10/12/2013
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 9
הפועל מטה אשר עכו הפועל עירוני קרית אתא היכל הספורט נעמן 0-3
17/12/2013
יום ג', 20:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 10
הפועל ירושלים 1 הפועל מטה אשר עכו חוות הנוער הציוני י-ם 3-1
21/12/2013
יום ש', 18:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 11
מכבי מוסינזון הוד-השרון הפועל מטה אשר עכו תיכון מוסינזון הוד השרון 3-0
31/12/2013
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 12
הפועל מטה אשר עכו הפועל יואב כפר-סבא היכל הספורט נעמן 0-3
04/01/2014
יום ש', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 13
מנשה/חדרה/עמק חפר הפועל מטה אשר עכו הבנים עין שמר 3-1
10/01/2014
יום ו', 16:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 14
הפועל מטה אשר עכו מכבי הרבלייף תל-אביב היכל הספורט נעמן 2-3
16/01/2014
יום ה', 19:30
גביע המדינה Winner לגברים
חצי גמר
הפועל מטה אשר עכו הפועל יואב כפר-סבא היכל הספורט מטרו-ווסט 0-3
21/01/2014
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 15
הפועל מטה אשר עכו אליצור אלון ה. השרון היכל הספורט נעמן 0-3
25/01/2014
יום ש', 19:30
גביע המדינה Winner לגברים
גמר
מכבי הרבלייף תל-אביב הפועל מטה אשר עכו היכל הספורט מטרו-ווסט 3-2
28/01/2014
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 16
הפועל מטה אשר עכו מכבי הרבלייף תל-אביב היכל הספורט נעמן 0-3
06/02/2014
יום ה', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 17
מכבי מוסינזון הוד-השרון הפועל מטה אשר עכו תיכון מוסינזון הוד השרון 3-2
11/02/2014
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 18
הפועל מטה אשר עכו מנשה/חדרה/עמק חפר היכל הספורט נעמן 0-3
18/02/2014
יום ג', 19:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 19
הפועל יואב כפר-סבא הפועל מטה אשר עכו אולם בר-לב כפר סבא 2-3
25/02/2014
יום ג', 19:30
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 20
הפועל מטה אשר עכו הפועל עירוני קרית אתא היכל הספורט נעמן 0-3
01/03/2014
יום ש', 20:00
ליגת Winner בכדורעף
מחזור 21
הפועל ירושלים 1 הפועל מטה אשר עכו חוות הנוער הציוני י-ם 3-0
11/03/2014
יום ג', 19:30
ליגת Winner חצי גמר פלייאוף
משחק מספר 1
הפועל מטה אשר עכו מנשה/חדרה/עמק חפר היכל הספורט נעמן 0-3
15/03/2014
יום ש', 19:30
ליגת Winner חצי גמר פלייאוף
משחק מספר 2
מנשה/חדרה/עמק חפר הפועל מטה אשר עכו קיבוץ עין החורש 3-0
22/03/2014
יום ש', 19:30
ליגת Winner גמר פלייאוף
משחק מספר 1
הפועל מטה אשר עכו מכבי הרבלייף תל-אביב היכל הספורט נעמן 0-3
26/03/2014
יום ד', 18:30
ליגת Winner גמר פלייאוף
משחק מספר 2
מכבי הרבלייף תל-אביב הפועל מטה אשר עכו מרכז הרב ספורט ת-א 1-3
29/03/2014
יום ש', 19:30
ליגת Winner גמר פלייאוף
משחק מספר 3
הפועל מטה אשר עכו מכבי הרבלייף תל-אביב היכל הספורט נעמן 1-3
בעלי תפקידים
מנהל קבוצה: אלי בלס
תארים
15 אליפויות:
1987, 1988, 1992, 1994, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2013, 2014, 2015, 2016, 2018, 2019
12 גביעים:
1987, 1988, 1999, 2002, 2003, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019