איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION

נבחרת נוער בנות ונבחרת הנערות

ראשי > נבחרת נוער בנות ונבחרת הנערות

נבחרת נערות (שנתונים 2000/01) מוקדמות אליפות אירופה 2017

נבחרת הנערות (שנתונים 2000/01) של ישראל בכדורעף עד גיל 18, תשחק במוקדמות אליפות אירופה 2017 שיערכו בחודש ינואר 2017. הנבחרת עם המאמן גיא שמאי תשתתף בטורניר המוקדמות האירופי שיתקיים באיטליה במסגרת בית הכולל את בלארוס, סלובקיה והנבחרת המארחת.
 
בדור העתיד של כדורעף הנשים ניתן למצוא את את מאיה, אחותו של קפטן הפועל מטה אשר/עכו לשעבר ז'ניה דודצקין. דולב, בתה של דנית לבוב שחקנית נבחרת ישראל לשעבר וגם את שלו, בתו של יו"ר מכבי רעננה בעבר גידי בינת.
 
סגל הנבחרת: דולב חזן (קפטנית), אורן אבוטבול, אסתי פושקרוב, דנה כהן, דריה בוריסוב, ליאן שוורץ, לנה קוחטין, מאיה דודוצקין, מורן חונדיאשווילי, שירה הנקין ושלו בינת (כולן מהאקדמיה למצויינות במכון ווינגייט); טלי הקס, נעם עדני ושירה חן (הפועל כפר סבא); מיקה רום ושלי גרין (מכבי רעננה). מוקדמות אליפות אירופה 2016


נבחרת נוער בנות סיימה את הפעילות שלה בגיל הנוכחי (עד גיל 19) לאחר שנוצחה בשלושת המשחקים במסגרת הסיבוב הראשון במוקדמות אליפות אירופה 2016 בטורניר שנערך בקוסובו, עם הנבחרת המארחת ונבחרת אוקראינה. בשנה הבאה חלקן יעברו לסגל העתודה ושם ימשיכו להתקדם ולהתחרות בזירה הבינלאומית.
 
סגל הנבחרת: מאי שיראון (קפטן), שירה להב, ליר גופר, פולינה מליק, דנה משיח, ליזה סיריך, ענבל פלג, מאיה דודצקין, דולב חזן (האקדמיה למצויינות במכון ווינגייט); שלי גרין (מכבי רעננה), יולי גולדשטיין, ים קירשנבאום (הפועל כפר סבא).


 
נבחרת הנערות (שנתון 2000/01) תצא בסוף מארס 2016 לטורניר פרדנונה באיטליה כשהמשימה הרשמית הקרובה של הנבחרת תהיה במוקדמות אליפות אירופה בינואר 2017.
 
נבחרת הנערות בכדורעף החלה את ההכנות לקראת אליפות אירופה 2017 וומקיימת מחנות אימונים במכון ווינגייט בו לקוחות חלק שחקניות הסגל הרחב של הנבחרת, אותה מאמן שחקן העבר גיא שמאי, המאמן את האקדמיה למצויינות במכון ווינגייט.
 
בדור העתיד של כדורעף הנשים ניתן למצוא את ניקה, בתו של שחקן העבר והמאמן ז'ניה ליפשין. את מאיה, אחותו של קפטן הפועל מטה אשר/עכו לשעבר ז'ניה דודצקין. דולב, בתה של דנית לבוב שחקנית נבחרת ישראל לשעבר וגם את שלו, בתו של יו"ר מכבי רעננה בעבר גידי בינת.
 
סגל הנבחרת: שלי גרין, אורן אבוטבול, אסתי פושקרוב, דולב חזן, דנה כהן, יובל אליהו, ירדן רוזברג, כליל הרבורג, לנה קוחטין, מאיה דודצקין, מורן חונדיאשוילי, מיקה רום, מרים סטנגריד, נועם עדני, ניקי לפשין, קיילי מרימי, רוני רוזנטל, שירה ארבל הוסמן, שירה הנקין, שירה חן, שני סרוק, שלו בינת, דריה בוריסוב. נבחרת נערות (מוקדמות אליפות אירופה 2015)
 
הנבחרת הוגרלה למשחקי מוקדמות אליפות אירופה 2015 (U18) בבית עם גרמניה, בלארוס וספרד. המשחקים יערכו בפרנקפורט שבגרמניה בין 8-11 בינואר 2015. רק הנבחרת שתסיים במקום הראשון תעלה לאליפות אירופה. שלוש הנבחרות שתסיימנה במקום השני עם המאזן הטוב ביותר מכל שמונת הבתים יעלו גם הן לאליפות.
  
נבחרת הנערות החלה את ההכנה למוקדמות לפני כחצי שנה (יוני 2014) ומורכבת ממיטב הנערות בארץ. נכון לעכשיו מונה הסגל 14 שחקניות, שמונה מהאקדמיה למצויינות במכון ווינגייט ושש שחקניות ממועדונים שונים ברחבי הארץ. ההכנה של הנבחרת כוללת אימון שבועי אחד באקדמיה בנוכחות כל השחקניות. מחנה אימונים התקיים בהוד השרון, מחנות אימונים נוספים במכון ווינגייט בסוכות ובחנוכה וכן, מחנה אימונים באיטליה בו נערכו חמישה משחקים מול מועדונים מקומיים, בהם ניצחה הנבחרת בשניים והפסידה בשלושה.


 
סגל הנבחרת
 
1. מאי שיר און, האקדמיה. קבלנית. קפטן.
2. ליר גופר, האקדמיה. מוסרת.
3. יולי גולדשטיין, הפועל כפר סבא. קבלנית.
4. פולינה מליק, האקדמיה. מצליבה.
5. נטע קופר, הפועל כפר סבא. מוסרת.
6. שירה להב, האקדמיה. ליברו.
7. חן אברמוביץ, הפועל כפר סבא. ליברו.
8. אריאל קרואני, הפועל בני שמעון. קבלנית.
9. ליזה סיריך, האקדמיה. חוסמת אמצע.
10. שחר רוזנר, האקדמיה. חוסמת אמצע.
11. לוליטה סמולנסקי, האקדמיה. חוסמת אמצע.
12.ליאור אלון, מכבי רעננה. קבלנית.
13.דולב חזן, האקדמיה. מצליבה.
14. דניאל כהן, מכבי הוד השרון. חוסמת אמצע
 
מאמן: שגיא ברעם; עוזר מאמן: אוהד רדקו; פיזיותרפיסט: אור מיכאלי; מנהלת משלחת: מורן בצר.