איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מהיום אימרו "ליגת ווינר בכדורעף"

מהיום אימרו "ליגת ווינר בכדורעף"

איגוד הכדורעף חתם על הסכם החסות עם המועצה להסדר ההימורים בספורט. ליגת העל ומשחקי נבחרת הנשים בליגה האירופית ימותגו תחת "ווינר"

תאריך: 29/03/2011  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ

המועצה להסדר הימורים בספורט ואיגוד הכדורעף חתמו היום על הסכם חסות אשר במסגרתו תקרא מעתה ליגת העל בכדורעף "ליגת ווינר". כמו כן, כולל ההסכם חסות על טורניר משחקי הליגה האירופית לנשים שיפתחו בחודש מאי וישמשו הכנה לאליפות אירופה. במסגרת ההסכם ימותגו אולמות המשחקים בלוגו "ליגת ווינר" ואילו המועצה תעביר לאיגוד הכדורעף סכום של 600 אלף שקלים עבור החסות.


לצד חתימת ההסכם מפרסם היום איגוד הכדורעף כי בהפקת אליפות אירופה עד גיל 20 בכדורעף חופים שתתקיים בחודש יולי בחוף גורדון בתל אביב יושקעו למעלה ממיליון שקלים. באליפות, לגברים ולנשים ייקחו חלק 50 זוגות מכ 30 מדינות מרחבי היבשת. במתחם שיוקם בחוף גורדון בתל אביב, יהיו ארבעה מגרשי כדורעף ולצידם יציעים שיוכלו לאכלס כחמשת אלפים צופים. עיריית תל אביב היא שותפה מלאה בהפקת האירוע כאשר מעבר למשחקי הכדורעף מתוכנן בחוף גם הפנינג קייצי לכל המשפחה עם דוכני הפעלה והופעות אמנים מידי ערב. האליפות כולה תשודר בשידור ישיר, ככל הנראה בערוץ הספורט והכניסה לקהל תהיה חופשית. איגוד הכדורעף החל בימים אלה בשיווק האליפות, כאשר עבור החסות הראשית לאירוע האיגוד מבקש 100 אלף שקלים, כאשר החשיפה המובטחת היא במיתוג המתחם בחוף, בשלטי חוצות ובפרסום ברחבי תל אביב, בכרזות לאירוע, באתר האינטרנט של איגוד הכדורעף ובשקופיות חסות בטלוויזיה. האיגוד מציע גם חבילות חסות קטנות יותר בסכומים שנעים בין 15 אלף ל 70 אלף שקלים. דובר האיגוד מוסר כי בימים אלה כבר מתקיים מו"מ מתקדם עם חברה מתחום ההנעלה ויש גם מגעים ראשונים עם חברות מתחום המשקאות, המזון והפארם.


אליפות אירופה בכדורעף חופים עד גיל 20 שתיערך כאמור, בחודש יולי הקרוב, תהיה חלק מאירועי 80 שנים לכדורעף הישראלי, במסגרתם ייערך אירוע ההשקה ל "היכל התהילה" של הכדורעף ב 11 בספטמבר 2011 בהאנגר 11 בנמל תל אביב.

תגובות